Aktualizacja planów wydawniczych 2017 #3

Opublikowano: środa, 10, maj 2017

uczta dla odynaMamy dla Was zapowiedzi dwóch nowych gier i kilka informacji o już zapowiedzianych tytułach. 

 

 

 

 

 

 

Kawerna: Jaskinia kontra Jaskinia

 

kawerna jaskinia kontra jaskinia

Własnie zaczynamy prace nad tłumaczeniem gry Kawerna: Jaskinia kontra Jaskinia. Gra powinna trafić do druku w wakacje i może jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego damy radę już rozegrać partyjkę w 2 osobową wersję, przez wielu uważanych za najlepszą grę Uwego, Kawerny. 

Pojawiła się już angielska instrukcja do pobrania tutaj.

 

 

O mój Zboże! Rewolta w Longsdale

 

O mój zboże! Rewolta w Longsdale

Długo wyczekiwany przez wielu graczy dodatek trafi na rynek zaraz po wakacjach, równolegle z dodrukiem podstawki. Tym razem udajemy się do stolicy - Longsdale, gdzie król będzie oczekiwał naszej pomocy. Nasze decyzje będą miały wpływ na dalsze losy Longsdale. 

 

 

Uczta dla Odyna

 

uczta dla odyna 3d Uczta dla Odyna powinna trafić do sklepów jeszcze przed wakacjami. SCD w okolicach 270 zł (7,5 za 100 gram gry!) 

 

Kostaryka 

 

kostaryka Zapowiedziana kilka dni temu gra będzie dzielić nie tylko rozmiar pudełka z Patchworkiem, ale i cenę. Sugerowana Cena Detaliczna wyniesie 75 zł i mamy nadzieję, że tytuł spodoba wam się równie bardzo jak nasza dwuosobowa gra o szyciu kołderki. 

 

 Wysokie Napięcie : Gra karciana 

 

 englishbox Niestety 2F nie ma w harmonogramie produkcji tego tytułu, w związku z tym i my czekamy. Może się zdarzyć, że ten tytuł zostanie przeniesiony na 2018 rok.