A więc Zostań Menadżerem!

Opublikowano: czwartek, 28, styczeń 2010

Po długich naradach, rozpatrywaniu coraz nowszych opcji, sfałszowanych ankietach, kilkukrotnych powrotach do starych pomysłów i odkryciu kolejnych nowych koncpecji, czytaniu opinii na forum oraz emaili od Was - finalnie zdecydowaliśmy, że gra Friedemana Friese Funkenschlag: Fabrikmanager będzie się w polskim wydaniu nazywać Wysokie Napięcie: Zostań Menadżerem.

Wysokie Napięcie: Zostań MenadżeremPo długich naradach, rozpatrywaniu coraz nowszych opcji, sfałszowanych ankietach, kilkukrotnych powrotach do starych pomysłów i odkryciu kolejnych nowych koncpecji, czytaniu opinii na forum oraz emaili od Was - finalnie zdecydowaliśmy, że gra Friedemana Friese Funkenschlag: Fabrikmanager będzie się w polskim wydaniu nazywać Wysokie Napięcie: Zostań Menadżerem.

Tytuł ten narodził się zupełnie nieoczekiwanie. Po ~~~nastym czytaniu wszystkich zaproponowanych tytułów zauważyliśmy, że spodobały nam się te mające formę deklinacji. Tuż po odkryciu tej zależności pojawiła się propozycja Zostań Menadżerem, która zdominowała dalszy proces opracowywania nazwy. Tytuł pasuje do tematyki gry, do oryginalnego tytułu niemieckiego, a nawet do okładki.

Dziękujemy wszystkim za podpowiedzi i pomysły. Jesteśmy przekonani, że bez Waszych uwag i propozycji, burzliwa dyskusja nad nazwą nie byłaby jeszcze zamknięta.

Jeśli wierzyć terminom podawanym obecnie przez drukarnię, gra ukaże się sprzedaży w okolicy połowy lutego.