Azul – oczywiście, że tak!

Opublikowano: poniedziałek, 20, listopad 2017

Azul 9 800pxChoć tegoroczne targi w Essen już dawno za nami, o niektórych tytułach ciągle huczy w Internecie.

Dodruki i nakłady na wyczerpaniu

Opublikowano: niedziela, 19, listopad 2017

great western trailCo nowego, choć starego w wydawnictwie? Informacje o dodrukach i grach, które są na wyczerpaniu. 

 

Wakacyjny wysyp nowości

Opublikowano: piątek, 12, czerwiec 2015

Musimy przyznać, że już dość długo nie informowaliśmy o aktualizacjach. Większość fanów Uwe Rosenberga zdaje sobie sprawę jak długo trwa już oczekiwanie na Kawernę. Od dawna, mimo wielu przeciwności, nieustannie walczymy o szybki dodruk! Dziś możemy podzielić się z Wami dobrymi wieściami w tej sprawie, a także w kilku innych ...

 

Poniżej przedstawiamy garść informacji o naszych zbliżających się nowościach !

1. Kawerna – jeśli wszystko dobrze pójdzie, to gra będzie się produkować pod koniec czerwca w Niemczech, więc albo w czerwcu, albo na początku lipca powinna trafić do sprzedaży. Sugerowana cena powinna wynosić około 240 zł, ale ostateczną cenę będziemy mogli potwierdzić dopiero, kiedy zakończy się produkcja (z uwagi na koszty transportu oraz kurs Euro).

2. Pandemic: Lekarstwo - gra powinna dotrzeć do naszej granicy 9 lipca. Od razu po odprawie celnej trafi do ogólnej sprzedaży, co nastąpi około 15 lipca !

3. Rozszerzenie Pandemic: W Laboratorium - grę będziemy drukować w Chinach w pierwszym tygodniu sierpnia, a jeżeli transport się nie opóźni, będziecie mogli cieszyć się polską wersją językową już w drugiej połowie września :)

4. Innowacje (gra podstawowa) oraz dodatek Innowacje – Echa Przeszłości - oba tytuły będziemy drukować w Chinach jeszcze w czerwcu. Jeżeli nie będzie komplikacji w produkcji, obie gry trafią do Polski już w połowie sierpnia.

5. Mage Knight – Lost Legion – niestety tutaj informacje dla fanów tytułu pozostają bez zmian. W dalszym ciągu WizKids milczy na temat druku.

6. Agricola – Talia Graczy: tutaj również informacja nie najlepsza, chociaż gra pojawi się w Polsce. Niestety, byliśmy zmuszeni przesunąć planowaną datę druku na koniec lipca. Jednak w ciągu wakacji talia powinna trafić do sklepów :)

 

Mamy nadzieję, że teraz będziemy już tylko potwierdzać powyższe informacje. Oczywiście, będziemy nadal odpowiadać na wszelkie Wasze pytania.

 

Ostatni etap rekrutacji !

Opublikowano: środa, 17, czerwiec 2015

Pandemic SurvivalOstatnie starcie !

 

Dużymi krokami zbliżamy się do zakończenia naszych rekrutacyjnych zmagań! W poszukiwaniu specjalistów z różnych dziedzin, pojawialiśmy się od lutego w różnych częściach Polski. Rozpoczęliśmy w Brzegu przez Poznań, Gdynię, Wrocław, aż do Gliwic. Każdy kto miał wystarczającą ilość zapału, posiadał odpowiednią wiedzę i doświadczenie, mógł stanąć w szranki z najznamienitszymi specjalistami. Wszystko po to, aby zwalczyć nieprzewidywalne wirusy, które już od kilku miesięcy pustoszą różne zakątki świata!

Mimo nieprzerwanej, wytężonej pracy kilkudziesięciu osób z całej Polski, nadal ciąży nad nami ogromne zagrożenie ! Dlatego też przed Wami ostatnia szansa, aby włączyć się w tą walkę!

Przed nami ostatni etap rekrutacji !

20 czerwca 2015, o godzinie 12:00 w Gliwicach (podczas festiwalu PIONEK) będziecie mieli ostatnią i niepowtarzalną okazję wziąć udział w tym wielkim wydarzeniu !

Do grona finalistów, którzy ostatecznie zmierzą się z chorobą na terenie naszego kraju, brakuje dwóch drużyn. To właśnie ich będziemy szukać w Gliwicach.

Jesteście gotowi podjąć takie wyzwanie ?

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż finał całego polskiego procesu rekrutacji do zespołu międzynarodowego odbędzie się:

30 sierpnia 2015 roku we Wrocławiu na WYSPIE SŁODOWEJ o godzinie 15:00 – szukajcie dużego białego namiotu ! Tak, tak, to nie jest pomyłka – pokażemy całemu światu, jak walczy się z wirusem w jego naturalnych warunkach, a nie czystych i sterylnych laboratoriach ! Zalecamy biały ubiór !

Prosimy wszystkie zespoły finalistów, aby stawiły się na miejscu najpóźniej na 30 minut przed rozpoczęciem! Nagrodą dla jednej zwycięskiej drużyny w krajowym finale będzie wyjazd do miejscowości Essen w Niemczech na największe na świecie Targi Gier Planszowych – SPIEL – tam weźmiecie udział razem z drużynami z całego świata, w finale rozgrywek, gdzie na zwycięzców czeka wycieczka o wartości 10 000 $ [CAD] !

Na co jeszcze czekasz … ?

Zasady Sprzedaży

Sprzedaż

Aby dokonać zakupów w naszym sklepie internetowym musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. Podczas rejestracji musisz podać nazwę użytkownika, hasło, oraz adres email. Na podany adres otrzymasz email potwierdzający rejestrację z prośbą o aktywację.
Podczas pierwszych zakupów zostaniesz zapytany o adres wysyłki, który zostanie również umieszczony na fakturze.
Aktualny stan zamówienia możesz sprawdzić logując się do systemu, a później wybierając z Menu po lewej stronie odnośnik "Moje zamówienia". Na wyświetlonej stronie pojawi się lista wszystkich zamówień wraz z ich aktualnym stanem:

Nazwa  Znaczenie  
 Utworzone  Złożono zamówienie, ale jeszcze nie potwierdziliśmy płatności
 Potwierdzone: w całości opłacone  Potwierdziliśmy otrzymanie płatności. Czekaj cierpliwie do października na przesłanie gry.
 Potwierdzone: zapłacona zaliczka  Potwierdziliśmy otrzymanie bezzwrotnej zaliczki. Pozostałą kwotę (90 złotych)
 musisz przesłać na nasze konto do końca września. W przeciwnym razie nie otrzymasz
 gry, a zaliczka przepadnie.
 Wysłane  Nadaliśmy przesyłkę. Czekaj cierpliwie na paczkę.
 Anulowane  Unieważniliśmy zamówienie

Jeśli w zamówieniu należy coś doprecyzować - prosimy o wysłanie odpowiednich informacji emailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Płatności

Jedyną możliwą formą płatności jest dokonanie przelewu na nasze konto bankowe.

Nasz numer konta: (Bank Zachodni WBK) 70 1090 2402 0000 0001 2291 6765. W tytule przelewu proszę podać Imię, Nazwisko oraz Numer Zamówienia. Bez tych informacji będzie nam ciężko przypisać płatność do zamówienia.

Jeśli rezygnujesz z dokonania zakupu po jego zatwierdzeniu, ale przed dokonaniem płatności - poinformuj nas emailem. Anulujemy zamówienie w systemie.


Wysyłka

Wysyłki realizowane są dla tych zamówień, dla których potwierdziliśmy otrzymanie wpłat na nasze konto bankowe. Z uwagi na szybkość przekazywania przelewów między bankami, przelew może do nas dotrzeć kolejnego dnia roboczego.

Zamówione gry wyślemy kurierem w dniu 7 października 2015.

 

Reklamacje

Najpierw napisz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a w tytule podaj słwo reklamacja oraz numer zamówienia. Nie przyjmiemy zwrotu towaru, który wcześniej nie przeszedł proceduty reklamacji.


Zwrot towaru

Możesz zwrócić do nas towar w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Warunkiem uznania zwrotu jest kompletność towaru, fabryczne opakowanie (wraz z folią zabezpieczającą) oraz brak jakichkolwiek uszkodzeń i śladów użytkowania.
Towar powinien być zapakowany w opakowanie uniemożliwiające uszkodzenie podczas transportu oraz wysłany na nasz adres na koszt nadawcy.


Inne

Jeśli chcesz się z nami skontaktować w celu omówienia zamówienia bez względu na jego stan należy podać identyfikator zamówienia.

 

Więcej artykułów…