Azul – oczywiście, że tak!

Opublikowano: poniedziałek, 20, listopad 2017

Azul 9 800pxChoć tegoroczne targi w Essen już dawno za nami, o niektórych tytułach ciągle huczy w Internecie.

Ostatni etap rekrutacji !

Opublikowano: środa, 17, czerwiec 2015

Pandemic SurvivalOstatnie starcie !

 

Dużymi krokami zbliżamy się do zakończenia naszych rekrutacyjnych zmagań! W poszukiwaniu specjalistów z różnych dziedzin, pojawialiśmy się od lutego w różnych częściach Polski. Rozpoczęliśmy w Brzegu przez Poznań, Gdynię, Wrocław, aż do Gliwic. Każdy kto miał wystarczającą ilość zapału, posiadał odpowiednią wiedzę i doświadczenie, mógł stanąć w szranki z najznamienitszymi specjalistami. Wszystko po to, aby zwalczyć nieprzewidywalne wirusy, które już od kilku miesięcy pustoszą różne zakątki świata!

Mimo nieprzerwanej, wytężonej pracy kilkudziesięciu osób z całej Polski, nadal ciąży nad nami ogromne zagrożenie ! Dlatego też przed Wami ostatnia szansa, aby włączyć się w tą walkę!

Przed nami ostatni etap rekrutacji !

20 czerwca 2015, o godzinie 12:00 w Gliwicach (podczas festiwalu PIONEK) będziecie mieli ostatnią i niepowtarzalną okazję wziąć udział w tym wielkim wydarzeniu !

Do grona finalistów, którzy ostatecznie zmierzą się z chorobą na terenie naszego kraju, brakuje dwóch drużyn. To właśnie ich będziemy szukać w Gliwicach.

Jesteście gotowi podjąć takie wyzwanie ?

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż finał całego polskiego procesu rekrutacji do zespołu międzynarodowego odbędzie się:

30 sierpnia 2015 roku we Wrocławiu na WYSPIE SŁODOWEJ o godzinie 15:00 – szukajcie dużego białego namiotu ! Tak, tak, to nie jest pomyłka – pokażemy całemu światu, jak walczy się z wirusem w jego naturalnych warunkach, a nie czystych i sterylnych laboratoriach ! Zalecamy biały ubiór !

Prosimy wszystkie zespoły finalistów, aby stawiły się na miejscu najpóźniej na 30 minut przed rozpoczęciem! Nagrodą dla jednej zwycięskiej drużyny w krajowym finale będzie wyjazd do miejscowości Essen w Niemczech na największe na świecie Targi Gier Planszowych – SPIEL – tam weźmiecie udział razem z drużynami z całego świata, w finale rozgrywek, gdzie na zwycięzców czeka wycieczka o wartości 10 000 $ [CAD] !

Na co jeszcze czekasz … ?

Dodruki i nakłady na wyczerpaniu

Opublikowano: niedziela, 19, listopad 2017

great western trailCo nowego, choć starego w wydawnictwie? Informacje o dodrukach i grach, które są na wyczerpaniu. 

 

Wakacyjny wysyp nowości

Opublikowano: piątek, 12, czerwiec 2015

Musimy przyznać, że już dość długo nie informowaliśmy o aktualizacjach. Większość fanów Uwe Rosenberga zdaje sobie sprawę jak długo trwa już oczekiwanie na Kawernę. Od dawna, mimo wielu przeciwności, nieustannie walczymy o szybki dodruk! Dziś możemy podzielić się z Wami dobrymi wieściami w tej sprawie, a także w kilku innych ...

 

Poniżej przedstawiamy garść informacji o naszych zbliżających się nowościach !

1. Kawerna – jeśli wszystko dobrze pójdzie, to gra będzie się produkować pod koniec czerwca w Niemczech, więc albo w czerwcu, albo na początku lipca powinna trafić do sprzedaży. Sugerowana cena powinna wynosić około 240 zł, ale ostateczną cenę będziemy mogli potwierdzić dopiero, kiedy zakończy się produkcja (z uwagi na koszty transportu oraz kurs Euro).

2. Pandemic: Lekarstwo - gra powinna dotrzeć do naszej granicy 9 lipca. Od razu po odprawie celnej trafi do ogólnej sprzedaży, co nastąpi około 15 lipca !

3. Rozszerzenie Pandemic: W Laboratorium - grę będziemy drukować w Chinach w pierwszym tygodniu sierpnia, a jeżeli transport się nie opóźni, będziecie mogli cieszyć się polską wersją językową już w drugiej połowie września :)

4. Innowacje (gra podstawowa) oraz dodatek Innowacje – Echa Przeszłości - oba tytuły będziemy drukować w Chinach jeszcze w czerwcu. Jeżeli nie będzie komplikacji w produkcji, obie gry trafią do Polski już w połowie sierpnia.

5. Mage Knight – Lost Legion – niestety tutaj informacje dla fanów tytułu pozostają bez zmian. W dalszym ciągu WizKids milczy na temat druku.

6. Agricola – Talia Graczy: tutaj również informacja nie najlepsza, chociaż gra pojawi się w Polsce. Niestety, byliśmy zmuszeni przesunąć planowaną datę druku na koniec lipca. Jednak w ciągu wakacji talia powinna trafić do sklepów :)

 

Mamy nadzieję, że teraz będziemy już tylko potwierdzać powyższe informacje. Oczywiście, będziemy nadal odpowiadać na wszelkie Wasze pytania.