Nominacja do Nagordy Spiel des Jahres dla Azula

Opublikowano: wtorek, 15, maj 2018

Zostały ogłoszone nominacje do prestiżowej Nagrody Spiel des Jahres. Bardzo nas ucieszyła wiadomość, że nasz nowy tytuł, Azul, został nominowany do głównej nagrody!. Azul podbił serca graczy na całym świecie, dzięki nam podbija je również w Polsce. Jak widać swoje uznanie zdobył także wśród kapituły przyznającej Nagrodę. Trzymamy kciuki i czekamy niecierpliwie na wyniki.

Czytaj więcej: Nominacja do Nagordy Spiel des Jahres dla Azula

Zaproś nas na swoje wydarzenie!

Dodruki i nakłady na wyczerpaniu

Opublikowano: niedziela, 19, listopad 2017

great western trailCo nowego, choć starego w wydawnictwie? Informacje o dodrukach i grach, które są na wyczerpaniu. 

 

Czytaj więcej: Dodruki i nakłady na wyczerpaniu

Azul – oczywiście, że tak!

Opublikowano: poniedziałek, 20, listopad 2017

Azul 9 800pxChoć tegoroczne targi w Essen już dawno za nami, o niektórych tytułach ciągle huczy w Internecie.

Czytaj więcej: Azul – oczywiście, że tak!

Ostatni etap rekrutacji !

Opublikowano: środa, 17, czerwiec 2015

Pandemic SurvivalOstatnie starcie !

 

Dużymi krokami zbliżamy się do zakończenia naszych rekrutacyjnych zmagań! W poszukiwaniu specjalistów z różnych dziedzin, pojawialiśmy się od lutego w różnych częściach Polski. Rozpoczęliśmy w Brzegu przez Poznań, Gdynię, Wrocław, aż do Gliwic. Każdy kto miał wystarczającą ilość zapału, posiadał odpowiednią wiedzę i doświadczenie, mógł stanąć w szranki z najznamienitszymi specjalistami. Wszystko po to, aby zwalczyć nieprzewidywalne wirusy, które już od kilku miesięcy pustoszą różne zakątki świata!

Mimo nieprzerwanej, wytężonej pracy kilkudziesięciu osób z całej Polski, nadal ciąży nad nami ogromne zagrożenie ! Dlatego też przed Wami ostatnia szansa, aby włączyć się w tą walkę!

Przed nami ostatni etap rekrutacji !

20 czerwca 2015, o godzinie 12:00 w Gliwicach (podczas festiwalu PIONEK) będziecie mieli ostatnią i niepowtarzalną okazję wziąć udział w tym wielkim wydarzeniu !

Do grona finalistów, którzy ostatecznie zmierzą się z chorobą na terenie naszego kraju, brakuje dwóch drużyn. To właśnie ich będziemy szukać w Gliwicach.

Jesteście gotowi podjąć takie wyzwanie ?

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż finał całego polskiego procesu rekrutacji do zespołu międzynarodowego odbędzie się:

30 sierpnia 2015 roku we Wrocławiu na WYSPIE SŁODOWEJ o godzinie 15:00 – szukajcie dużego białego namiotu ! Tak, tak, to nie jest pomyłka – pokażemy całemu światu, jak walczy się z wirusem w jego naturalnych warunkach, a nie czystych i sterylnych laboratoriach ! Zalecamy biały ubiór !

Prosimy wszystkie zespoły finalistów, aby stawiły się na miejscu najpóźniej na 30 minut przed rozpoczęciem! Nagrodą dla jednej zwycięskiej drużyny w krajowym finale będzie wyjazd do miejscowości Essen w Niemczech na największe na świecie Targi Gier Planszowych – SPIEL – tam weźmiecie udział razem z drużynami z całego świata, w finale rozgrywek, gdzie na zwycięzców czeka wycieczka o wartości 10 000 $ [CAD] !

Na co jeszcze czekasz … ?