Wakacyjny wysyp nowości

Opublikowano: piątek, 12, czerwiec 2015

Musimy przyznać, że już dość długo nie informowaliśmy o aktualizacjach. Większość fanów Uwe Rosenberga zdaje sobie sprawę jak długo trwa już oczekiwanie na Kawernę. Od dawna, mimo wielu przeciwności, nieustannie walczymy o szybki dodruk! Dziś możemy podzielić się z Wami dobrymi wieściami w tej sprawie, a także w kilku innych ...

 

Poniżej przedstawiamy garść informacji o naszych zbliżających się nowościach !

1. Kawerna – jeśli wszystko dobrze pójdzie, to gra będzie się produkować pod koniec czerwca w Niemczech, więc albo w czerwcu, albo na początku lipca powinna trafić do sprzedaży. Sugerowana cena powinna wynosić około 240 zł, ale ostateczną cenę będziemy mogli potwierdzić dopiero, kiedy zakończy się produkcja (z uwagi na koszty transportu oraz kurs Euro).

2. Pandemic: Lekarstwo - gra powinna dotrzeć do naszej granicy 9 lipca. Od razu po odprawie celnej trafi do ogólnej sprzedaży, co nastąpi około 15 lipca !

3. Rozszerzenie Pandemic: W Laboratorium - grę będziemy drukować w Chinach w pierwszym tygodniu sierpnia, a jeżeli transport się nie opóźni, będziecie mogli cieszyć się polską wersją językową już w drugiej połowie września :)

4. Innowacje (gra podstawowa) oraz dodatek Innowacje – Echa Przeszłości - oba tytuły będziemy drukować w Chinach jeszcze w czerwcu. Jeżeli nie będzie komplikacji w produkcji, obie gry trafią do Polski już w połowie sierpnia.

5. Mage Knight – Lost Legion – niestety tutaj informacje dla fanów tytułu pozostają bez zmian. W dalszym ciągu WizKids milczy na temat druku.

6. Agricola – Talia Graczy: tutaj również informacja nie najlepsza, chociaż gra pojawi się w Polsce. Niestety, byliśmy zmuszeni przesunąć planowaną datę druku na koniec lipca. Jednak w ciągu wakacji talia powinna trafić do sklepów :)

 

Mamy nadzieję, że teraz będziemy już tylko potwierdzać powyższe informacje. Oczywiście, będziemy nadal odpowiadać na wszelkie Wasze pytania.