Ostatni etap rekrutacji !

Opublikowano: środa, 17, czerwiec 2015

Pandemic SurvivalOstatnie starcie !

 

Dużymi krokami zbliżamy się do zakończenia naszych rekrutacyjnych zmagań! W poszukiwaniu specjalistów z różnych dziedzin, pojawialiśmy się od lutego w różnych częściach Polski. Rozpoczęliśmy w Brzegu przez Poznań, Gdynię, Wrocław, aż do Gliwic. Każdy kto miał wystarczającą ilość zapału, posiadał odpowiednią wiedzę i doświadczenie, mógł stanąć w szranki z najznamienitszymi specjalistami. Wszystko po to, aby zwalczyć nieprzewidywalne wirusy, które już od kilku miesięcy pustoszą różne zakątki świata!

Mimo nieprzerwanej, wytężonej pracy kilkudziesięciu osób z całej Polski, nadal ciąży nad nami ogromne zagrożenie ! Dlatego też przed Wami ostatnia szansa, aby włączyć się w tą walkę!

Przed nami ostatni etap rekrutacji !

20 czerwca 2015, o godzinie 12:00 w Gliwicach (podczas festiwalu PIONEK) będziecie mieli ostatnią i niepowtarzalną okazję wziąć udział w tym wielkim wydarzeniu !

Do grona finalistów, którzy ostatecznie zmierzą się z chorobą na terenie naszego kraju, brakuje dwóch drużyn. To właśnie ich będziemy szukać w Gliwicach.

Jesteście gotowi podjąć takie wyzwanie ?

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż finał całego polskiego procesu rekrutacji do zespołu międzynarodowego odbędzie się:

30 sierpnia 2015 roku we Wrocławiu na WYSPIE SŁODOWEJ o godzinie 15:00 – szukajcie dużego białego namiotu ! Tak, tak, to nie jest pomyłka – pokażemy całemu światu, jak walczy się z wirusem w jego naturalnych warunkach, a nie czystych i sterylnych laboratoriach ! Zalecamy biały ubiór !

Prosimy wszystkie zespoły finalistów, aby stawiły się na miejscu najpóźniej na 30 minut przed rozpoczęciem! Nagrodą dla jednej zwycięskiej drużyny w krajowym finale będzie wyjazd do miejscowości Essen w Niemczech na największe na świecie Targi Gier Planszowych – SPIEL – tam weźmiecie udział razem z drużynami z całego świata, w finale rozgrywek, gdzie na zwycięzców czeka wycieczka o wartości 10 000 $ [CAD] !

Na co jeszcze czekasz … ?