Dodruki i nakłady na wyczerpaniu

Opublikowano: niedziela, 19, listopad 2017

great western trailCo nowego, choć starego w wydawnictwie? Informacje o dodrukach i grach, które są na wyczerpaniu. 

 

 

great western trail 3d Ważną informacją w okresie przedświątecznym jest dodruk tytułu, który w zeszłym roku szturmem podbił ranking BGG, a aktualnie znajduje się tam na 11 pozycji. Great Western Trail jest dobrym pomysłem na świąteczny prezent, który powinien zadowolić każdego gracza. Świeży nakład gry pojawił się znów w sprzedaży.
Informacja dla wszystkich fanów Agricoli, polujących na własne egzemplarze i osób, które mają w planach podrzucić swoim bliskim pod choinkę Agricolę dla graczy: nakład Agricoli jest już na wyczerpaniu, w związku z czym sugerujemy przyspieszyć proces decyzyjny, jeśli gra ma trafić do Was przed Świętami. Zamówiony przez nas dodruk Agricoli prawdopodobnie trafi do nas już po świętach.
Jeśli jednak nie zdążycie, nic straconego - polecamy w zastępstwie rozważenie zakupu gry Agricola w wersji rodzinnej. Jeśli gra ma być prezentem dla osób nie będących geekami, to Agricola w wersji rodzinnej również bardzo dobrze się sprawdzi dla dla rodziców grających z młodszymi dziećmi czy z nastolatkami, a także przy grach ze znajomymi. W tym miejscu warto więc przypomnieć, że Agricola w wersji rodzinnej zdobyła niedawno tytuł Gry Roku w Finlandii!
 agricola dla graczy 3d male
Patchwork 3d
OraEtLabora boxtop small

Kolejnymi dwoma tytułami, które aktualnie znikają z naszych magazynów są Patchwork i Ora et Labora, czyli kolejne z kultowych tytułów Uwe Rosenberga. W przypadku Ora et Labora na ten moment nie planujemy dodruków. Dodruk Patchworka odbędzie się prawdopodobnie niestety już po świętach.

Jeśli więc nie zdążycie kupić Patchworka, a wciąż zależy Wam na grze podobnej, proponujemy rozważenie zakupu gry Park Niedźwiedzi. Tam również będziemy układać na planszy żetony w różnym kształcie, jednak w przeciwieństwie do Patchworka, w Park Niedźwiedzi można grać nawet w 4 osoby, a gra oferuje kilka dodatkowych możliwości pokombinowania. Warto spróbować!