Dodatek do Kawerny: Dokąd Sięgają Korzenie - przedsprzedaż

Opublikowano: środa, 06, listopad 2019

przedsprzedaz info

Startują przedsprzedaże długo oczekiwanego dodatku do Kawerny: Dokąd Sięgają Korzenie. Premiera już w przyszłym tygodniu.

Rozszerzenie to wprowadza osiem nowych nacji, które będziemy nazywać rasami. Każda z nich ma swoje unikalne cechy. Każdy gracz na początku gry musi zdecydować, czy grać krasnoludami (zgodnie z zasadami gry podstawowej), czy jedną z nowych ras (zgodnie ze specyficznymi zasadami danej rasy). Dodatkowo, każda rasa wprowadza do gry cztery nowe żetony usprawnień, które zastępują określone żetony z gry podstawowej. W ten sposób gra nabiera zupełnie nowej dynamiki.

Szukajcie w swoich ulubionych sklepach z grami planszowymi!

 

AZUL - dodatek Joker znów w sprzedaży

Opublikowano: poniedziałek, 04, listopad 2019

pol pl Azul dodatek Joker 14475 2

 

Świetna wiadomość dla fanów Azula - do sprzedaży powrócił dodatek Joker. Prześliczne kolorowe kafelki urozmaicają rozgrywkę i dodają jej jeszcze więcej uroku. Dodatek dostępny tylko w sklepie planszoweczka.pl. Zapraszamy do zakupu - taka okazja może się już więcej nie powtórzyć! 

Poprawione karty do Blackout Hongkong

Opublikowano: piątek, 20, wrzesień 2019

2 Blackout Karty strona

Po nieco dłuższym niż to było planowane czasie oczekiwania, dotarły do nas poprawione karty do gry Blackout Hongkong. 
Wszystkich, którzy chcieliby się cieszyć bezbłędną wersją posiadanego już egzemplarza gry, prosimy o podanie adresu do wysyłki.
Zgloszenia przyjmujemy pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wysyłka kart za pośrednictwem Poczty Polskiej rozpocznie się w przyszłym tygodniu.

Wysokie Napięcie - Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska

Opublikowano: wtorek, 15, październik 2019

PLAKAT strona 002

 

To już ostatnie chwile, aby zgłosić się do udziału w Otwartych Mistrzostwach Dolnego Śląska w Wysokie Napięcie. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to możecie to zrobić teraz rejestrując się przez  formularz,
Wszystkie informacje tutaj

Zapraszamy! Do zobaczenia w sobotę!

Przebojowe zapowiedzi

Opublikowano: środa, 11, wrzesień 2019

azul spirit island 002

Na osłodę żalu po zakończonych wakacjach mamy dwie zapowiedzi, które pozwolą naszym graczom z niecierpliwością wyczekiwać zimy i następnego roku. Na 2020 rok planujemy bowiem wydanie dwóch znakomitych tytułów - Spirit Island i Azul - Letni Pawilon (tytuł roboczy).


Spirit Island to prawdziwa gratka dla miłośników gier kooperacyjnych  - gra, w której gracze wcielają się w rolę duchów broniących swojej wyspy przed najeźdźcami. Naszych graczy czeka mnóstwo klimatu i świetnej rozrywki.

Kolejna gra z serii Azul zapowiada się również wyśmienicie - po zdobieniu ścian i okien przyszedł czas na piękne posadzki w pawilonie Króla Manuela.  Po raz kolejny przyjdzie wytężać głowy, aby wzory te oprócz urody były też warte jak najwięcej punktów.

Obie gry powinny się pojawić w pierwszej połowie 2020 r.