Patchwork Automa już niebawem w sprzedaży!

Opublikowano: sobota, 13, kwiecień 2019

Patchwork automa info2624

 

Dla wielbicieli Patchworka, zwłaszcza tych, którym czasem brakuje współgracza, mamy znakomitą wiadomość!

Już niebawem w sprzedaży pojawi sie Patchwork Automa - rozszerzenie zmieniające klasycznego, dwuosobowego Patchworka w grę jednoosobową. Rozszerzenie Automa składa się z 24 kart i nie jest samodzielną grą - do rozgrywki wymagane jest posiadanie podstawowej wersji gry Patchwork. 

Instrukcja będzie dostępna jedynie on-line - szukajcie jej tutaj.

 

 

 

Patchwork Doodle już w sprzedaży!

Opublikowano: środa, 27, marzec 2019

premiera info2029

 

Przygotujcie kredki, świecówki, ołówki - Patchwork Doodle już jest!  Od dziś znajdziecie go w swoich ulubionych sklepach z grami.

Wykreślana wersja naszej słynnej kołderki podbiła wiele serc w wersji print&play w ciągu ostatnich tygodni - teraz nadszedł czas by zawładnęła i Waszymi. Trzydzieści skrawków materiału, deska kreślarska, kredki i Wasza inwencja twórcza stwarzają nieograniczone możliwości projektowania pięknych wzorów i zdobywania punktów zwycięstwa.

Patchwork Doodle sprawdzi się w każdym gronie. Do dzieła! Projektujcie piękne kołderki!

Więcej o grze przeczytacie tutaj.

Poszukujemy autorów gier planszowych!

Opublikowano: środa, 30, styczeń 2019

strona

Wydawnictwo Lacerta już od dawna przybliża polskim graczom uznane tytuły pojawiające się na międzynarodowej scenie planszówkowej.

Będąc z nami od lat wiecie zapewne, że pierwsze miejsce zajmują u nas przede wszystkim lżejsze i cięższe gry ekonomiczne, ale jesteśmy też przychylni grom rodzinnym, zręcznościowym czy logicznym. Naszym marzeniem na kolejny rok działalności jest wsparcie polskich miłośników planszówek, tak, aby we współpracy z nami mieli szansę wydać swój własny, autorski projekt.

Czytaj więcej: Poszukujemy autorów gier planszowych!

Azul: Witraże Sintry już w sklepach!

Opublikowano: piątek, 22, marzec 2019

azul premiera info1935

 

Na tę wiadomość czekaliście niecierpliwie od kilku miesięcy. Premiera Azula: Witraże Sintry już dzisiaj!


Azul: Witraże Sintry zabierze Was ponownie na dwór portugalskiego króla - tym razem Waszym zadaniem będzie wykonanie najpiękniejszych witraży w pałacu w Sintrze.
Kto ułoży piękniejszy witraż? Kto zdobędzie więcej punktów? Zapraszamy do gry!


Szukajcie w swoich ulubionych sklepach z grami., a jeśli przed zakupem chcielibyście wypróbować, to będzie ku temu sporo okazji. Odwiedzimy w nadchodzących tygodniach wiele planszówkowych festiwali. Najbliższe z nich to Planszówki w Arenie Gliwice, Ostrowplansze, Rzuć Kostką, Gratislavia i Gramy.

 

Warto zajrzeć na nasze stoiska i wypróbować swoją umiejętność projektowania witraży. Nie zwlekajcie jednak zbytnio - nasz dystrybutor donosi, że cały nakład zniknął z jego magazynów. Patronat nad grą objęli: Kto Wygrywa, Planszowe Newsy i Boardgame Shot.

 

Więcej o grze Azul:Witraże Sintry tutaj.

Zapowiedzi wydawnicze 2019 #1

Opublikowano: poniedziałek, 14, styczeń 2019

zapowiedzi1m

Większość co prawda z tej listy zdradziliśmy już w zeszłym roku - oto pierwsza część naszych zapowiedzi na 2019 rok!

Czytaj więcej: Zapowiedzi wydawnicze 2019 #1