Aktualizacja planów

Opublikowano: piątek, 14, wrzesień 2012

W trakcie ostatnich kilku miesięcy musieliśmy troszkę zrewidować nasze plany wydawnicze. Poniżej przedstawiamy bieżący stan wiedzy:

Dodruki:

1. Puerto Rico - gra dostępna będzie w pierwszej połowie listopada.
2. Wysokie Napięcie - odebraliśmy świeżutkie egzemplarze z fabryki w miniony piątek. Gra ponownie jest dostępna w sprzedaży od wtorku.
3. Agricola - Torfowisko - na stanie pozostały nam ostatnie sztuki. Dodruk planowany jest dopiero w 2013 roku.

Zapowiedzi:

1. Mage Knight - jeśli wszystko pójdzie zgodnie z założeniami, to gra powinna być dostępna przed grudniem 2012.
2. Onirim - z uwagi na opóźnienie oddania plików do druku przez jednego z zachodnich wydawców, gra będzie wydrukowana nie wcześniej niż w październiku.
3. Santiago de Cuba - z uwagi na brak odpowiedniej liczby partnerów zagranicznych data druku wciąż się przesuwa.
4. Le Havre - czekaliśmy na zebranie odpowiedniej liczby wydawców. Nie doczekaliśmy się przez prawie rok, więc zainwestowaliśmy środki w dodruki innych gier oraz gry: Innowacje i Goa. Tuż po pozbyciu się wszystkich środków otrzymaliśmy informację, że gra będzie jednak drukowana. Pominęliśmy tę produkcję i znów czekamy na termin.

A teraz UWAGA! odkrywamy wisienki na torcie:

5. Zapowiadana wcześniej gra kooperacyjna - będzie to nowe wydanie gry Pandemic (w odświeżonej wersji w wydaniu Filosofia/Z-man). Z informacji z dziś wygląda na to, że druk w tym roku nie będzie możliwy. Czekamy więc do początku 2013.
6. Nowy rodzynek, który dorzucamy do listy: Belfort - podobnie jak Mage Knight - gra powinna pojawić się w sprzedaży przed grudniem 2012.