Mage Knight i Belfort - poczta lotnicza

Opublikowano: poniedziałek, 12, listopad 2012

BelfortJak już wcześniej wspominaliśmy, Mage Knight oraz Belfort niestety nie zdążą dopłynąć do nas z fabryki w Chinach w tym roku.

Dla osób, które nie mogą się jednak doczekać i chciałyby cieszyć się grą już na początku grudnia, mamy możliwość ściągnięcia kilkudziesięciu egzemplarzy pocztą lotniczą. Jeśli wszystko pójdzie bez problemów, to z dużym prawdopodobieństwem można rzec, że gry moglibyśmy przesłać zainteresowanym jeszcze przed Mikołajem.

Transport lotniczy jest jednak dość drogi. Zakładając, że znajdzie się około 30 chętnych na każdy tytuł, koszt przesyłki lotniczej będzie wynosił 50zł/sztuka. Przy tej opcji liczy się waga przesyłanej w paczkach zawartości, więc nie ma możliwości tańszej przesyłki zakupując np. 2 sztuki.

Z uwagi na fakt, że musimy zamówić i ponieść koszt takiej przesyłki z góry, prosimy wszystkich chętnych o przesłanie nam 100% zaliczki w formie przelewu na nasze konto firmowe. Listę zamykamy w czwartek 15 listopada 2012. Jeśli liczba chętnych przekroczy minimalny próg (30 osób dla każdego tytułu), ściągniemy odpowiednią liczbę egzemplarzy jednej i/lub obu gier. W przeciwnym wypadku zwrócimy w piątek pieniążki na konta, z których zostały wysłane.

Mage Knight - edycja polskaA teraz najważniejsze, czyli ceny:
Mage Knight = 275zł + 50zł przesyłka = 325zł
Belfort = 145zł + 50zł przesyłka = 195zł

Przelew prosimy wykonać na konto w mBanku:

21 1140 2004 0000 3302 4230 7390

Prosimy pamiętać, że pieniądze wysłane z banków innych niż mBank i Multibank w czwartek po godzinie 11:00 raczej nie dotrą już do nas przed podjęciem decyzji.

Uwaga! Zamówione egzemplarze będą importowane przez wydawnictwo Lacerta i aby nie ponosić żadnych dodatkowych kosztów, zamówione egzemplarze będzie można otrzymać tylko bezpośrednio od nas (gry z tej "specjalnej akcji" nie będą dostępne w sklepach). Na terenie Polski będziemy rozsyłać przesyłki, a Wrocławianie mogą umawiać się na odbiór osobisty.