Aktualizacja planów wydawniczych - wrzesień 2015

Opublikowano: sobota, 05, wrzesień 2015

Poniżej zamieszczamy garść informacji dotyczących przewidywanych dat premier i wznowień naszych gier:

Kawerna: Otrzymaliśmy informację z drukarni, że polska wersja będzie się drukować tuż po wersji niemieckiej, która musi się zdążyć wyprodukować przed rozpoczęciem targów w Essen. Nasza rodzima produkcja będzie się więc drukować po 15 września. Produkcja trwa około tygodnia. Później jeszcze tylko pozostanie transport do Polski z Niemiec. Mamy nadzieję, że gra ukaże się w sklepach jeszcze we wrześniu.

Innowacje oraz dodatek Echa Przeszłości: obie pozycje przypłynęły w końcu do Europy. W chwili obecnej jadą do naszego magazynu. Spodziewamy się, że sprzedaż rozpocznie się już za kilka dni. Instrukcja dodatku zostanie opublikowana na naszej stronie internetowej wkrótce. 

Pandemia (wersja podstawowa): gra płynie do nas z Chin. Spodziewana data dopłynięcia statku do portu w Gdańsku to 28 września. Pandemia powinna więc pojawić się ponownie w sprzedaży w pierwszym tygodniu października.

Pandemic Legacy: gra płynie w tym samym kontenerze, w którym znajduje się podstawowa wersja gry Pandemia. Ogólnoświatowa premiera gry Pandemic Legacy przewidziana jest na 8 października 2015. Osobom, które zapłaciły zaliczkę na grę Pandemic Legacy, a które jeszcze nie dokonały wpłaty drugiej raty przypominamy, że do 30 września muszą dopłacić pozostałe 90zł (przelew na konto wydawnictwa Lacerta). Wkrótce do wszystkich tych osób prześlemy email z przypomnieniem.

Pandemia - dodatek W laboratorium: oczekujemy obecnie na ustalenie terminu produkcji tego dodatku.

Agricola - Talia graczy: z uwagi na okres przedtargowy (Essen) drukarnia realizuje w pierwszej kolejności większe zamówienia. Produkcja tego dodatku została więc przesunięta na drugą połowę października.