Festiwale, konwenty - czyli gdzie nas spotkacie w maju i czerwcu

Opublikowano: poniedziałek, 09, maj 2016

W najbliższym czasie pojawimy się na kilku imprezach, gdzie będziecie mieć możliwość zagrania w już wydane gry jak i rzucić okiem na to co jeszcze dla Was szykujemy. 

Więcej informacji w rozwinięciu posta

 

W najbliższy weekend - 13-15.05 będziemy we Wrocławiu na Dniach Fantastyki w CK Zamek. W namiocie wystawców znajdziecie nas na stoisku planszoweczka.pl, zaś w podziemiach czekać na was będą pokazy Wyspy Skie, O mój Zboże, Mombasa. Do zagrania będą też oczywiście wszystkie gry wydane przez Lacertę. 

Od 19-22.05 będziemy w Warszawie na Targach Ksiązki na Stadionie Narodowym. 343/G w Galerii, gdzie na dwóch stołach będziemy prezentować O mój Zboże i Wyspę Skye (ale spod lady będzie można zagrać w Mombasę, Flick'em up i Pandemic: Czas Cthulhu). Na miejscu będzie też stoisko na którym przewidujemy atrakcyjne zniżki. 

Kolejny weekend 28-29.05 to wizyta w Gdyni na Gramy w Gdynia Arena. Nasze gry kupić będziecie mogli kupić na stoisku Rebel.pl, w games roomie wolontariusze wytłumaczą Wam Zamki Szalonego Króla Ludwika i Patchworka, a na naszych stolikach będziecie mogli potestować O mój Zboże i Wyspę Skye, Mombasę, Flick'em up i Pandemic: Czas Cthulhu. 

4-5.06 to powrót do Warszawy na PixelHeaven w Halach Miejskich Zakładów Autobusowych. Tu znów czekają na Was zniżki na naszym stoisku, możlwiość zgarnięcia promek do Wysokiego Napięcia i oczywiście opcja ogrania nowości. 

Gdzie jeszcze chcielibyście się z nami zobaczyć? Koniecznie dajcie znać i wpadajcie przybić piątkę!