Plany wydawnicze 2016 część 8

Opublikowano: niedziela, 19, czerwiec 2016
Alt werewolf 2

Wakacje tuż, tuż, a my się nie zatrzymujemy i mamy dla was kilka kolejnych dobrych informacji: 

 

Konkurs!

Mamy dla Was fantastyczny konkurs w którym można zostać prawdziwym Lordem lub Lady. Jedyne co trzeba zrobić to pod postem konkursowym na naszym facebooku powiedzieć nam (w dowolnej formie - graficznej, tekstowej) dlaczego to Wy powinniście owy tytuł zdobyć. Post konkursowy znajdziecie TUTAJ.

 

Aktualności:

Flick'em up - dzika strzelanka

Flick'em Up

Dostaliśmy informację, że Flick'em Up właśnie do nas przypływa. Gra powinna pojawić się w sklepach już w czwartek. Sugerowana cena detaliczna wynosi 135 zł! Zachęcamy do zamówienia w przedsprzedaży w sklepie planszoweczka.pl, dobra okazja do zaoszczędzenia aż 30 złotych :) 

Jeśli nie jesteście pewni czy zamówić grę już teraz, czy poczekać na pierwsze recenzje to gorąco zachęcamy do obejrzenia materiału który przygotował specjalnie przed premierą Carlos i Piotrek z GameTrollTV - filmik znajdziecie TUTAJ 

Część z Was pewnie wie, że za oceanem można kupić drewnianą wersję tej fantastycznej gry. Marcin z Znadplanszy.pl miał chwilę na zapoznanie się z obiema wersjami i TUTAJ możecie znaleźć informację, która edycja bardziej przypadła mu do gustu. 

 

W zeszłym tygodniu świętowaliśmy 10 urodziny wydawnictwa, bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie, pogaduchy i wspólnie zagrane partie.

Na naszym facebooku znajdziecie galerię z tego wydarzenia: https://web.facebook.com/LacertaPL/photos/?tab=album&album_id=1257389740952841

Agricola wersja rodzinna

Dostaliśmy właśnie pliki do tłumaczenia. Gra powinna pojawić się w sklepach tuż po wakacjach. Nie znamy jeszcze polskiej SCD, na zachodzie gra ma kosztować około 30 Euro (co nad Wisłą powinno przełożyć się na około 130-140 zł). 

Grand Hotel Austria

Pliki wysłane do drukarni, czekamy na informację. 

Brains

Dostaliśmy informację z drukarni, że gra powinna do nas przyjechać w połowie lipca. 

Pandemia - dodruk

Jeśli chcieliście ostatnimi czasy zaopatrzyć się w Pandemic, ale wasz ulubiony sklep tylko wzruszył ramionami to właśnie w przyjechała do nas świeżutka dostawa. 

Zapowiedzi!

Poznajecie tego sympatycznego wilkołaka na samej górze? Umieściliśmy go nie przypadkowo. Nakładem naszego wydawnictwa ukaże się albowiem wielki hicior ostatnich lat. Przez długi czas najlepsza imprezowa gra wg portalu BGG. Zdobywca wielu nagród i obowiązkowy punkt każdej imprezy. One Night Ultimate Warewolf powinien ukazać się nakładem wydawnictwa Lacerta na przełomie trzeciego i czwartego kwartału 2016. Więcej informacji wkrótce :)