Plany wydawnicze - aktualizacja część 9

Opublikowano: czwartek, 04, sierpień 2016

pic2297198W tym wpisie znajdziecie informacje o nowym dodatku do Pandemica, zbliżających się dodrukach i datach premier zapowiadanych już nowości.

 

 

 

 

 

Na sam początek dobra informacja dla wszystkich fanów Pandemii. W tym roku nakładem naszego wydawnictwa powinien ukazać się trzeci dodatek do tego miodnego tytułu. Pandemic: State of Emergency, bo o nim mowa, do produkcji ma trafić we wrześniu, a w sklepach powinien się znaleźć w IV kwartale tego roku.

Jak już w temacie Pandemii jesteśmy, to właśnie dopłynął do nas kontener pełen Pandemic: Legacy sezon 1. Przez wielu uważana za najlepszą grę świata, powinna lada dzień pojawić się w sklepach w cenie 209,99 zł.

3d PL Pandemic Cthuluh REV male PL Role cards maleSetup PL male

Mamy też już wszystkie informacje dotyczące Pandemii: Czas Cthulhu. Gra będzie miała swoją premierę 16 września 2016. Tym razem uruchamiamy przedsprzedaż wcześniej. Oficjalna przedsprzedaż realizowana jest w naszym sklepie Planszoweczka.pl. Zarezerwujecie swój egzemplarz w cenie 109 zł już dziś. Po zakończeniu przedsprzedaży, sugerowana cena detaliczna (SCD) wynosić będzie 139,99 zł.

brains mapa skarbow 3dbrains ogrod japonski 3d

Dużo szybciej, bo już w przyszłym tygodniu, do sklepów trafią dwie jednoosobowe łamigłówki autorstwa mistrza Reinera Knizia Brains: Ogród japoński i Brains: Mapa Skarbów. Sugerowana cena wyniesie 59,00 zł i przez najbliższy tydzień znajdziecie ją w swoich ulubionych sklepach w cenie lekko obniżonej z okazji przedsprzedaży.

Do końca wakacji do sklepów powinna również trafić Kawerna, która już za dwa tygodnie ma wyjechać do nas z fabryki.

Znamy też daty pojawienia się Agricoli w wersji rodzinnej (mówiliśmy już jak bardzo nie możemy się doczekać tej produkcji?) i jednej z najlepszych, cięższych produkcji ostatnich lat - Grand Hotel Austria. Obie gry, jeśli wszystko pójdzie z planem, powinny pojawić się w sklepach w październiku.