Aktualizacja planów na 2016

Opublikowano: czwartek, 22, wrzesień 2016

pudelko3d boxWłaśnie otrzymaliśmy informacje o zapowiedzianych już tytułach. Wiemy co niedługo wyląduje na sklepowych półkach, a na co jeszcze chwilę będzie trzeba zaczekać. 

W dalszej części artykułu dowiesz się, kiedy będziesz mógł zagrać w Grand Austria Hotel, Agricola w wersji rodzinnej, Wilkołaki. Czytaj dalej! 

 

 

 

Wyspa Skye

Na pierwszy ogień informacja o dodruku Wyspy Skye. Zdobywca najważniejszej planszówkowej nagrody – Kennerspiel Des Jahres natknął się na drobne problemy przy produkcji. Fabryka właśnie naprawia błąd, co przesunie dostawę o około tydzień. Wyspa Skye wróci do sklepów w pierwszym tygodniu października w niezmienionej cenie.

 

Mombasa

Co prawda, mamy jeszcze pewien zapas tego tytułu, ale niedawno gra dostała dwa niebagatelne wyróżnienia, którymi warto się pochwalić. Deutsche SpielePreises 2016 - to nagroda przyznawana przez najlepszych, niemieckich dziennikarzy zajmujących się planszówkami. Przy okazji warto wspomnieć, że jury doceniło również Pandemica Legacy (4 miejsce) i Wyspę Skye (7 miejsce). 

4276113

International Gamers Awards – to nagroda przyznawana od 1999 roku w celu wyróżnienia najlepszych gier, autorów i producentów i przybliżenia ich szerszemu gronu graczy. W skład komisji przyznającej nagrodę wchodzą między innymi Dayle Yu (którego znajdziecie w niezliczonej liczbie instrukcji jako testera) Eric W. Martin i Scott Alden – założyciele portalu boardgamegeek.com i propagatorzy planszówek) Tutaj znajdziecie więcej informacji o nagrodzie i jury. Mombasa została doceniona za mnogość strategii prowadzących do wygranej i interesującą rozgrywkę.  

customLogo.gif

 

Grand Austria Hotel

pudelko3d box

Jeśli już nie możesz się doczekać, żeby spróbować swoich sił w hotelowym biznesie to mamy dla Ciebie dobrą informację. Produkcja Grand Austria Hotel właśnie się zakończyła i właśnie ruszamy z zamówieniami przedpremierowymi na www.planszoweczka.pl. Sugerowana Cena Detaliczna wynosić będzie 159.99, a przez kolejny tydzień kupisz ją u nas za 125 zł. 

 

Na początku XX wieku Wiedeń był jednym z najważniejszych miast Europy. Najznamienitsze kawiarnie konkurują
tu o każdego klienta. Inspirujący artyści, ważni politycy i turyści z całego świata przechadzają się pięknymi ulicami
Wiednia. Dla ciebie najważniejsze jest jedno: wszyscy oni będą potrzebować pokoju.
Właśnie teraz jest twoja szansa, żeby swoją małą kawiarnię i przylegające do niej kilka pokoi zamienić w sławny
hotel. Musisz działać! Zatrudniaj personel, spełniaj zachcianki wszystkich gości i zyskuj przychylność cesarza.
Tylko dzięki twojej ciężkiej pracy i odrobinie planowania twój niepozorny punkcik
może stać się Grand Austria Hotel

 

 

 

 

 

 

Agricola w wersji rodzinnej 

Niestety kilkoro partnerów spóźnia się z tłumaczeniem. Gra na pewno nie wyprodukuje się przed końcem października.