Przedsprzedaż: Agricola w wersji rodzinnej

Opublikowano: poniedziałek, 31, październik 2016

Agricola - wersja rodzinnaWłaśnie ruszamy z przedsprzedażą Agricoli w wersji rodzinnej. Oficjalną przedsprzedaż gry, w bardzo dobrej cenie, jak zwykle prowadzimy przez sklep Planszoweczka.pl.
Tradycyjnie, zachęcamy do przeczytania instrukcji, którą już opublikowaliśmy:

 
Plików:
Agricola - wersja rodzinna - instrukcja

Instrukcja gry planszowej Agricola - wersja rodzinna.
Autor gry: Uwe Rosenberg

Data 27-10-2016 Język  Polski Wielkość 2.08 MB Download 2031

 

Mamy też kilka informacji dla wszystkich czekających na Pandemic: Stan zagrożenia i Wilkołaki. Więcej w rozwinięciu posta.

 

 

 

Agricola: wersja rodzinna

Dostaliśmy informację o dacie zakończenia produkcji tego tytułu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, gra powinna znaleźć się w naszym magazynie w ostatnim tygodniu listopada. Powinna więc zagościć na waszym stole jeszcze przed Mikołajem :) Grę możecie kupić w przedsprzedaży w Planszoweczka.pl

 

Pandemic: Stan zagrożenia

Niestety premiera tego tytułu najprawdopodobniej przesunie się na I kwartał 2017 roku. Opóźnienie wynika z reorganizacji firm po przejęciu Z-man przez Asmodee. Cały czas czekamy na nowy plan produkcji. Za opóźnienie najmocniej przepraszamy i obiecujemy o postępach informować na bieżąco.

 

Wilkołaki

Czekamy na informację o zakończeniu produkcji. Potem jeszcze około 40 dni transportu morskiego i gra będzie w naszym magazynie. Znaczy to, że tytuł pokaże się w sklepach najwcześniej na początku grudnia.