Dodruki, końcówki nakładów, niedostępne więcej gry

Opublikowano: środa, 22, luty 2017

MK PL male

 

Bardzo często zadajecie pytanie kiedy pojawi się dodruk jakiegoś tytułu, dodatek do niego. Postanowiliśmy przygotować taką listę, która mamy nadzieję pomoże w podjęciu decyzji o zakupach. 

 

Mage Knight
MK PL male Jak już informowaliśmy wcześniej, po zmianie polityki licencyjnej WizKids, produkcja gry Mage Knight oraz dodatków do niej stała się nieopłacalna, a wręcz niemożliwa w kraju z tak małym rynkiem jak Polska. Dla zobrazowania: minimalna możliwa do wyprodukowania liczba egzemplarzy dodatku do Mage Knight przewyższa ponad dwuletnią liczbę sprzedanych popularnych gier np. Agricoli. W szczególności dodatek do Mage Knighta musielibyśmy wydrukować w liczbie kilkakrotnie większej niż liczba sprzedanych egzemplarzy podstawowej wersji tej gry. Dopóki polityka WizKids się nie zmieni, nie planujemy druku tej gry.

 

CO2

 

co2 male

Ostatnie egzemplarze tego tytułu sprzedaliśmy w październiku zeszłego roku. Na ten moment nie planujemy dodruku. ale w sklepach powinniście znaleźć jeszcze kilka egzemplarzy. Jeśli chcecie kupić ten tytuł po polsku, to może być ostatnia szansa. 

 

Pandemic, Pandemic: Czas Cthulhu

 

Pandemic - Czas Cthulhu W związku z przejęciem F2Z (właściciela m.in Z-Man) przez Asmodee trwa reorganizacja firmy. Nowi pracownicy dostosowują gry Z-Man do nowych standardów. W związku z tym zamówione przez nas dodruki tych pozycji zdecydowanie się opóźnią i gra przez chwilę może zniknąć ze sklepów. Nie martwcie się, pudełka Pandemica powinny wrócić do sprzedaży w okoliach wakacji. Jeśli jednak planujecie zakup na prezent to warto się pospieszyć – Pandemic już zniknął z naszego magazynu, Pandemica: czasu Cthulhu mamy ostatnie kilkadziesiąt sztuk. 

 

O mój zboże! 

 

o moj zboze pudelko male Nakład wyczerpał się pod koniec zeszłego roku, czekamy aż zbiorą się partnerzy do druku międzynarodowego. Na spotkaniu w Norymberdze dowiedzieliśmy się, że już kolejne kraje zgłaszają zapotrzebowanie i na pewno w tym roku jeszcze uda się dodrukować „O mój zboże!”. Przy okazji cały czas dopytujemy o dodatek, ale pomysłu Lookoutu na jego wydanie już kilkukrotnie się zmieniły, czekamy na ostateczną wersję, niemniej jednak trzymamy rękę na pulsie i jak tylko uda się ustalić daty druku na pewno was o tym poinformujemy. Tymczasem, jeśli chcecie kupić O mój zboże to ostatnie egzemplarze powinny być jeszcze dostepne w sklepach. 

  

Ora Et Labora

 

 OraEtLabora small2 Zostało nam ostatnie kilkadziesiat sztuk tej pozycji i na ten moment nie planujemy dodruku. Jeśli macie ją na liście zakpów to może być ostatnia szansa na zaopatrzenie się w „Ora et Labora”

  

Santiago de Cuba

 

Santiago de Cuba pudelko male Mamy jeszcze lekko ponad 200 sztuk w magazynie. Prawdopodobnie po zakończeniu nakładu nie będziemy więcej dodrukowywać tej bardzo sympatycznej gry. 

 

Zamki szalonego króla Ludwika

 

 

Niestety dostaliśmy od Beziera informację, że na tę chwilę nie wyrażają zgody na dodruk Zamków z polepszoną szatą graficzną. Możemy zrobić dodruk, ale z tylko z oryginalną grafiką, na co prawdopodobnie się nie zdecydujemy. Także, jeśli chcecie zostać właścicielami unikatowej wersji Zamków szalonego króla Ludwika, to pędźcie do sklepów, może jeszcze uda Wam się zdobyć jakąś sztukę. 

 

Ciągle rozmawiamy z Bezierem o możliwośći druku, może kiedyś uda się ich przekonać. Na ten moment nasz magazyn opustoszał, a w sklepach są ostatnie sztuki. 

 

Wysokie Napięcie

 

PG box small GR2007 Właśnie sprzedaliśmy ostatnie sztuki Wysokiego Napięcia, dodruk powinien pojawić się w pod koniec marca/ na początku kwietnia.