Aktualizacja planów wydawniczych 2017 #4

Opublikowano: środa, 13, wrzesień 2017

Pandemic Legacy Sezon 2A jakie nowości pojawią się już w październiku?

 

OZO

Ozo

Król Ozo, to gra która też niedługo zawita na półki sklepowe. Wszystko wskazuje na to, że już w październiku będziecie mogli sprawdzić kto ma dłuższego... sznurka?

Z 14 sznurkow z kolorowymi i przeroczystymi koralami po obu stronach sworzyliśmy super imprezową grę! Ozo mówi: Ty nazwać kolor, wszyscy zabrać sznurka, wygra kto wziąć własciwy koral! Ozo tłumaczy: Myślisz, że to proste? No, niezbyt... Sznurki być pomieszane jak spaghetti, a ty musieć łapnąć przezroczystego korala. Jeśli ty łapniesz własciwego sznurka, ty wygrać turę i zatrzymać sznurka. Jeśli ty wygrać dużo sznurków w kolejnych turach, ty połaczyć je w łańcucha sznurków! Po ostatniej turze wszyscy sprawdzić kto ma dłuższego... łańcucha sznurków. Wygra ten, kto ma najdłuższego!

Gra posiada aż cztery warianty. Trwa 15 minut i powoduję masę usmiechów. Najlepsza imprezówka jaką ostatnimi czasy graliśmy! 

Zapraszamy na facebooka, tam znajdziecie więcej zdjęć tego przezabawnego tytułu. 

Pandemic Legacy sezon 2

Pandemic Legacy Sezon 2 ŚWIAT PRAWIE SIĘ SKOŃCZYŁ 71 LAT TEMU... Zaraza pojawiła się znikąd i spustoszyła świat. Większość zarażonych umierała w ciągu tygodnia. Nic nie było w stanie powstrzymać szerzenia się chorób. Świat zrobił wszystko, co mógł.

To niestety nie wystarczyło.

Od trzech pokoleń, my, ostatni przedstawiciele ludzkości, żyjemy na morzu, na dryfujących stacjach. Nazywamy je „przystaniami”. Z daleka od zarazy, wciąż jesteśmy w stanie dostarczać zaopatrzenie na stały ląd. W ten sposób chronimy ich (i nas) przed zupełną zagładą.Udaje nam się utrzymać w jako takim stanie sieć znanych dużych miast. Ostatnie lata były jednak trudne. Miasta leżące daleko od przystani wypadły z sieci... Jutro nasza mała grupka wyrusza zobaczyć co zostało ze starego świata. Obawiamy się jednak tego, co możemy tam znaleźć.

Zaopatrzenie z Pandemic Legacy sezon 2 już wypłynęło z Chin i pod koniec października powinno dotrzeć do naszego magazynu. Szykujcie portfele - w przyszłym tygodniu ruszamy z przedsprzedażą.

Pandemic Stan Zagrożenia

Pandemic - Stan zagrożenia I na koniec mniej optymistyczna wiadomość. Nie znamy jeszcze daty produkcji dodatku Pandemic Stan Zagrożenia. Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że produkcja nie odbędzie się w tym roku, a nawet gdyby Asmodee gdzieś ją wcisnęło to gra przed grudniem nie zdąży do kraju dopłynać. O wszelkich zmianach będziemy was oczywiście informować.