Plany wydawnicze 2018 #1

Opublikowano: środa, 22, listopad 2017

Magic MazePierwsza część zapowiedzi na rok 2018.

 

Magic Maze

Magic Maze

Mag, wojownik, elf i krasnolud wchodzą do marketu... Brzmi jak początek śmiesznego żartu? Gwarantujemy, że będzie jeszcze lepiej! Magic Maze to kooperacja w czasie rzeczywistym. Aby wygrać, wystarczy pomóc naszym bohaterom zebrać cenne przedmioty i opuścić centrum handlowe, nim piasek w klepsydrze się przesypie. Opracujcie strategię i do dzieła! Każdy gracz będzie odpowiedzialny za wykonanie określonych akcji. Uważnie śledźcie planszę, ponieważ przez większość czasu gry... Nie możecie się ze sobą porozumiewać!

Planowana data premiery: pierwszy kwartał 2018.

Lutecja

Lutecja

Handel w galijskiej wiosce? Handlujmy! Zagrywaj karty, zbieraj monety, dawaj łapówki, licytuj, obstawiaj i zbieraj zestawy kart. Ta pięknie zilustrowana i wykonana gra karciana dla 2 do 5 osób zachwyci Was prostotą zasad i mnogością możliwości. Uwaga! Gra nie zawiera Asterixa i Obeliksa, ale możecie spodziewać się paru uroczych dzików.

Planowana data premiery: pierwszy kwartał 2018.

Pandemia: Stan zagrożenia

Pandemic - Stan zagrożenia

W tym roku pojawi się ostatni dodatek do klasycznej Pandemii, który wprowadzi trzy nowe wyzwania: czy potraficie uratować ludzkość przed nieuleczalnymi chorobami, zakażeniami odzwierzęcymi oraz stawić czoło niespodziewanym kryzysom? Czy pokonacie superbakterię, niebezpieczeństwa czyhające na prowincji i wyzwania z kart nagłych wypadków? Dodatek zawiera również 5 nowych postaci i 7 kart wydarzeń.

Planowana data premiery: 2018.

Agricola: Artifex Deck

 pic3713432 md  

Pierwszy oficjalny dodatek do nowej edycji Agricoli - wersji dla graczy. Znajdziecie w nim ponad 120 kart pomocników i małych usprawnień, dzięki którym wasza ulubiona gra nabierze jeszcze większych rumieńców.

Planowana data premiery: 2018.

 Agricola: dodatek dla 5-6 graczy
 agricola 5 6 player expansion  

Doskonała wiadomość dla wszystkich fanów Agricoli! W 2018 roku nakładem naszego wydawnictwa ukaże się dodatek, dzięki któremu będziecie mogli walczyć o miano najlepszego rolnika nie tylko w 4, nie tylko w 5, ale w nawet 6 osób!

Planowana data premiery: 2018.

Wyspa Skye: Journeymen

 pic3674611 md  

Nigdy nie było łatwo zostać królem, ale teraz stanie się to jeszcze trudniejsze. Potrzebujesz wojowników do ochrony królestwa, kupców zajmujących się płynnym złotem w beczkach i heroldów dbających o Twój autorytet na całej wyspie. Wyspa Skye: Journeyman, to pierwszy duży dodatek do gry. Zawiera nowe plansze graczy, które wskazują wzrost siły, dobrobytu i popularności. Wewnątrz pudełka znajdziecie również pionek, pozwalający na aktywowanie żetonów królestwa oraz cztery nowe żetony punktacji. Obowiązkowy zakup dla każdego fana Wyspy Skye!

Planowana data premiery: 2018.

comments