Wyniki turniejów

Więcej
2011/05/20 13:26 #902 przez przemek
przemek stworzył temat: Wyniki turniejów
W poniższej tabeli znajduje się zestawienie punktacji z przeprowadzonego we Wrocławiu turnieju:
OsobaRozgrywka 1Rozgrywka 2Rozgrywka 3Łącznie
Michał S.325638126
Andrzej K.324941122
Marcin K.333542110
Wojciech H.262947102
Krzysztof. O.20294392
Sławomir B.29372389
Łukasz Z.24293487
Adrian S.15311763
Grzegorz H.23211862
Beata O.22390161
Joanna B.1638256
Wojciech K.220022
Witold S.200020
Paulina S.4004

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/05/20 13:29 #903 przez przemek
przemek odpowiedział w temacie: Wyniki turniejów
W poniższej tabeli znajduje się zestawienie punktacji z przeprowadzonego w Nowym Sączu turnieju:
OsobaRozgrywka 1Rozgrywka 2Rozgrywka 3Łącznie
Paweł N.364453133
Paweł B.433750130
Paweł P.264641113
Karol S.334435112
Aleksandra K.364124101
Przemysław D.27352991
Adam G.15303883

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.