Przedsprzedaż i premiera Książąt Florencji

Opublikowano: czwartek, 26, kwiecień 2007

Nasza przygoda z wydaniem Książąt Florencji dobiega właśnie końca. Trzeba przyznać, że tak wielkiego poślizgu jeszcze nigdy nie udało nam się osiągnąć. Poprzez fakt uczestniczenia w międzynarodowym projekcie nasze wysiłki związane z przyspieszeniem wydruku niestety kompletnie w niczym nie pomogły. Możemy się za to pochwalić przygotowaniem nie tylko wersji polskiej, ale również sporą pomocą w przygotowaniu wersji niemieckiej, włoskiej i hiszpańskiej Smile

Jak na grę, która miała ujrzeć swiatło dzienne pod koniec sierpnia 2006 (wtedy polskie pliki były gotowe) nie jest to jednak mocnym pocieszeniem. Mamy więc nadzieję, że sam fakt oddania w Wasze ręce gry oraz dodatków do niej zrekompensuje tak długi czas oczekiwania.

Czarne scenariusze i pech związany z terminami ciągną się jednak dalej. Gry zostaną przesłane do Wrocławia dopiero w poniedziałek. Po nałożeniu na to urlopów w ramach długiego weekendu (Waszych i naszych) postanowiliśmy na prowadzenie przedsprzedaży od dnia jutrzejszego (27 kwietnia, godzina 00.01) do niedzieli 6 maja włącznie. Wierzymy w to, że pomimo wyjazdów majowych każdy z zainteresowanych będzie miał szansę na zakup gry w przedsprzedaży. Wysyłkę gier rozpoczniemy w poniedziałek 7 maja.

Cena przedsprzedaży zostaje ustalona na 109.90 złotych, a w późniejszym terminie zostanie zmieniona na sugerowaną cenę detaliczną: 129.00 złotych.

Przedsprzedaż odbywać się będzie na naszych stronach.

Gra z pewnością przypadnie wszystkim do gustu, a dodatki znajdujące się w pudełku wraz z podstawową wersją gry powinny spowodować, że zabawa nie znudzi się przez bardzo długi czas.

Instrukcję do gry można przeczytać już teraz pobierając plik pdf z naszego serwera:

Pliki:

Instrukcja gry planszowej Książęta Florencji.
Autorzy gry: Wolfgang Kramer, Richard Ulrich, Jens Christopher Ulrich

Data 14-10-2006
Język  Polski
File Size 1,29 MB
Pobierz 4 873