Premierowy pokaz gry w Bydgoszczy

Opublikowano: środa, 14, luty 2007

Jeśli jeszcze nie jesteś zdecydowana(y) na zakup Eufratu i Tygrysa i masz ochotę zobaczyć co jest w pudełku oraz poznać zasady gry - zapraszamy do sklepu Wszystko Gra! w Bydgoszczy (ul. Gdańska 36 - pasaż).

Prezentacja gry odbędzie się w poniżej wymienionych terminach:

  • czwartek 22.02.2007 - o godzinie 17.00
  • poniedziałek 26.02.2007 - o godzinie 18.00
  • czwartek 1.03.2007 - o godzinie 18.00
  • sobota 3.03.2007 - o godzinie 14.00  

 

 

Gra będzie również prezentowana w Toruniu, na III Toruńskim Popołudniu z Fantastyką (tpzf.irpg.pl) w sobotę 24.II.2007.

Okazja jakich mało

Opublikowano: wtorek, 13, luty 2007

W dniu jutrzejszym (14 lutego) rozpoczynamy bardzo krótką przedsprzedaż gry Eufrat i Tygrys. Będzie ona trwała jedynie od 14 do 18 lutego. W okresie przedsprzedaży promocyjna cena została ustalona na 125,00 złotych, co mamy nadzieję jest dla wszystkich miłą niespodzianką. Po okresie obowiązywania przedsprzedaży cena zostanie przywrócona do 144,90.

Jednocześnie informujemy, że zamówione egzemplarze wysyłane będą w dniach 20 oraz 21 lutego. Dołożymy również wszelkich starań, aby w sklepach i hurtowniach współpracujących z naszym wydawnictwem gry znalazły się już 21 lutego.

Zapraszamy wszystkich do odbycia niesamowitej podróży w czasy, gdy w starożytnej Mezopotamii toczyły się zacięte walki o władzę, a nowo powstałe królestwa rozwijały się i rosły w siłę na pozostałościach po tych podbitych i zniszczonych.

Aktualny status prac przy grze Eufrat i Tygrys

Opublikowano: niedziela, 05, listopad 2006

W odpowiedzi na zapytania o publikację instrukcji do gry Eufrat i Tygrys - chcemy zaprosić wszystkich zainteresowanych do naszego repozytorium plików, gdzie można pobrać polską wersję instrukcji.

Prace nad przygotowaniem materiałów do druku są już na ukończeniu i jeśli tylko drukarnia nie zmieni uzgodnionych terminów, to polska premiera gry zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami odbędzie się pod koniec stycznia 2007.

Tygrys się skrada

Opublikowano: poniedziałek, 22, styczeń 2007

Eufrat i Tygrys - planszaMiło nam poinformować, że po wielu miesiącach wyczekiwania w końcu nadeszła chwila, w której możemy oficjalnie zakomunikować datę polskiej publikacji znakomitej gry Reinera Knizi "Eufrat i Tygrys".

Gra ta jest prawdziwie cennym kąskiem dla koneserów gatunku, ale również początkujący planszówkowicze z pewnością czerpać z niej będą wiele przyjemności. Prawdopodobnie żadna gra z czołówek światowych rankingów nie dostarcza tylu możliwości planowania i przeprowadzania rozgrywek co właśnie "Eufrat i Tygrys". Nie bez powodu gra od kilkunastu miesięcy utrzymuje się na 2-giej pozycji na swiatowej liście gier planszowych Board Game Geek.

Czytaj więcej: Tygrys się skrada

Czy trójka jest pechowa?

Opublikowano: środa, 04, październik 2006
Eufrat i Tygrys Z takim właśnie pytaniem zmierzyliśmy się w ostatnim czasie. Naszym trzecim tytułem, do którego zakupiliśmy prawa publikacji jest znana i dość wysoko oceniana w kręgach fanów gra autorstwa Reiner'a Knizi "Eufrat i Tygrys". W naszych wstępnych założeniach tytuł ten miał pojawić się w sprzedaży jeszcze w tym roku, jednak okazało się to być zbyt optymistyczne. Tytuł ten miał zostać w części sfinansowany z zysków naszych dwóch pozostałych tytułów, jednak odwlekający się termin premiery Wysokiego Napięcia powoduje nieuchronne przesunięcie naszych planów wydawniczych w przód.

Czytaj więcej: Czy trójka jest pechowa?