Czy trójka jest pechowa?

Opublikowano: środa, 04, październik 2006
Eufrat i Tygrys Z takim właśnie pytaniem zmierzyliśmy się w ostatnim czasie. Naszym trzecim tytułem, do którego zakupiliśmy prawa publikacji jest znana i dość wysoko oceniana w kręgach fanów gra autorstwa Reiner'a Knizi "Eufrat i Tygrys". W naszych wstępnych założeniach tytuł ten miał pojawić się w sprzedaży jeszcze w tym roku, jednak okazało się to być zbyt optymistyczne. Tytuł ten miał zostać w części sfinansowany z zysków naszych dwóch pozostałych tytułów, jednak odwlekający się termin premiery Wysokiego Napięcia powoduje nieuchronne przesunięcie naszych planów wydawniczych w przód.
A co z pozostałymi tytułami?


W związku z zapowiadanym na przełom września i października terminem premiery Wysokiego Napięcia musimy po raz kolejny lekko go skorygować. Zgodnie z ostatnimi zapewnieniami autora gra powinna zostać oddana w nasze ręce w okolicy 15 października. Czas pokaże czy ten termin zostanie dotrzymany. Trzymajmy kciuki.
Terminarz Książąt jest znacznie mniej narażony na opóźnienia. W chwili obecnej nie widać na horyzoncie żadnych przeszkód, które miałyby stanąć na drodze listopadowej premierze.

Eufrat i Tygrys