Tygrys się skrada

Opublikowano: poniedziałek, 22, styczeń 2007

Eufrat i Tygrys - planszaMiło nam poinformować, że po wielu miesiącach wyczekiwania w końcu nadeszła chwila, w której możemy oficjalnie zakomunikować datę polskiej publikacji znakomitej gry Reinera Knizi "Eufrat i Tygrys".

Gra ta jest prawdziwie cennym kąskiem dla koneserów gatunku, ale również początkujący planszówkowicze z pewnością czerpać z niej będą wiele przyjemności. Prawdopodobnie żadna gra z czołówek światowych rankingów nie dostarcza tylu możliwości planowania i przeprowadzania rozgrywek co właśnie "Eufrat i Tygrys". Nie bez powodu gra od kilkunastu miesięcy utrzymuje się na 2-giej pozycji na swiatowej liście gier planszowych Board Game Geek.

Gra ukaże się w sprzedaży 20 lutego. Cena detaliczna ustalona została na 144,90 złotych (około 20% mniej w stosunku do cen wersji angielskiej sprzedawanej w Polsce). Oczywiście w przedsprzedaży gra będzie tańsza, jednak i okres oferty promocyjnej będzie krótki (14-18 luty 2007). Przedsprzedaż odbywać będzie się wyłącznie w naszym sklepie internetowym.

Życzymy wielu emocji podczas zmagań w klimacie starożytnej Mezopotamii
Zespół LACERTA

Eufrat i Tygrys - plansza
comments