Dodruk Puerto Rico

Opublikowano: czwartek, 08, listopad 2012

Puerto RicoW najbliższy piątek, 9 listopada 2012, mają do nas dotrzeć świeżutkie egzemplarze Puerto Rico.
Wszystkich, którzy oczekiwali na dodruk, zapraszamy do swoich ulubionych sklepów z planszówkami już od najbliższego poniedziałku/wtorku.

Wyruszmy znów na Karaiby

Opublikowano: środa, 02, wrzesień 2009

Puerto Rico znów w sprzedażyDla wszystkich tych, którzy od momentu wyczerpania nakładu Gry Roku 2008: Puerto Rico, zdążyli:

(A) zarazić się tą grą; (B) zorientować się, że już nie mogą jej kupić; lub (C) odkryć, że istnieje,

mamy świetną informację: już w przyszłym tygodniu Puerto Rico będzie ponownie dostępne w sprzedaży.

Zapraszamy więc wszystkich do odwiedzenia swoich ulubionych sklepów z planszówkami i wypytywanie o dostępność. Gwarantujemy, że im więcej będziecie pytać, tym szybciej sklepy zaopatrzą się w drugie wydanie Puerto Rico!

Z powodu wysokiego kursu Euro gra będzie jednak nieco droższa, niż w zeszłym roku. Na szczęście nie na tyle, aby miało to duże znaczenie :)

Dla tych, którzy nie zdążyli się jeszcze zapoznać z grą, zapraszamy do przeczytania instrukcji: 

Pliki:

Instrukcja gry planszowej Puerto Rico (stara edycja).
Autor gry: Andreas Seyfarth

Data 10-08-2007
Język  Polski
File Size 1,79 MB
Pobierz 17 553

Życzymy miłej zabawy! 

Puerto Rico - nieścisłość w instrukcji

Opublikowano: poniedziałek, 19, listopad 2007

Jak to w życiu bywa: wszędzie zdarzają się pomyłki i chochliki drukarskie. Niestety nie obyło się również bez drobnych błędów w instrukcji polskiej edycji Puerto Rico. Obecnie znalezione są dwie nieścisłości:

1. Na pierwszej stronie podano, że w pudełku znajduje się 12 drewnianych znaczników indygo. Powinno być ich jednak tylko 11.

2. Na stronie 11 w opisie Urzędu Celnego napisano, że dodatkowy punkt zwycięstwa należy się za każde 4 żetony zwycięstwa, podczas gdy punkt ten należy się za każde 4 punkty na żetonach zwycięstwa. Błąd na szczęście dotyczy tylko instrukcji. Na samym budynku używanym podczas gry tekst jest poprawny.

Serdecznie przepraszamy za te drobne usterki i mamy nadzieję, że nie przeszkodzą one w czerpaniu przyjemności z rozgrywek. 

Puerto Rico Grą Roku 2008

Opublikowano: niedziela, 20, kwiecień 2008

Puerto Rico - gra roku 2008Puerto Rico - gra roku 2008W dniu 19 kwietna 2008 na krakowskich targach gier ogłoszone zostały wyniki konkursu Gra Roku 2008. Ku naszemu miłemu zaskoczeniu, zarówno tytuł Gry Roku 2008 jak i Wyróżnienie Graczy 2008 otrzymała gra naszego wydawnictwa: Puerto Rico.

Nagroda główna przyznana została przez dziesięcioosobową kapitułę konkursu, a wyróżnienie na podstawie wyników publicznego głosowania, które przeprowadzone zostało w największym planszówkowym serwisie: gry-planszowe.pl.

Zgodnie z informacjami podanymi przez organizatora konkursu, drugie miejsce (tuż po Puerto Rico) w głosowaniu na Wyróżnienie Graczy przypadło grze Eufrat i Tygrys. Jest to równie miła wiadomość, która utwierdza nas w przekonaniu, że obraliśmy dobry kierunek, a nasze gry są lubiane i doceniane przez graczy.

Dziękujemy wszystkim, którzy oddali swój głos na nasze gry!

Miła niespodzianka

Opublikowano: piątek, 16, listopad 2007

Ku naszemu zdumieniu otrzymaliśmy wiadomość z drukarni, że produkcja naszej wersji Puerto Rico zakończy się jeszcze w tym tygodniu, a nie w przyszłym - jak zostało to nam wcześniej oznajmione. Oznacza to, że już od poniedziałku rozsyłać będziemy gry do wszystkich naszych klientów oraz do współpracujących sklepów.

Oznacza to również, że czas zakupów w przedsprzedaży kończy się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Zapraszamy więc już teraz do dokonania zakupów wszystkich tych, którzy do tej pory nie skorzystali jeszcze z naszej promocyjnej przedsprzedaży. Akcja trwa więc jeszcze tylko 3 dni!

Przypominamy również, że w naszym sklepie pojawiło się również kilka gier, które specjalnie dla Was przywieźliśmy z Essen. Są to angielskie wersje kilku nowości z Essen oraz kilku dobrych i sprawdzonych gier. Wszystkie je można zobaczyć w ofercie naszego sklepu w dziale "okazje", który swą nazwę zawdzięcza cenom, które ustaliliśmy na gry tam umieszczone. Liczba planszówek dostępnych w tym dziale jest bardzo ograniczona i w najbliższym czasie promocja nie zostanie powtórzona. Zapraszamy do zakupów, zanim gry zostaną wykupione Smile