Miła niespodzianka

Opublikowano: piątek, 16, listopad 2007

Ku naszemu zdumieniu otrzymaliśmy wiadomość z drukarni, że produkcja naszej wersji Puerto Rico zakończy się jeszcze w tym tygodniu, a nie w przyszłym - jak zostało to nam wcześniej oznajmione. Oznacza to, że już od poniedziałku rozsyłać będziemy gry do wszystkich naszych klientów oraz do współpracujących sklepów.

Oznacza to również, że czas zakupów w przedsprzedaży kończy się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Zapraszamy więc już teraz do dokonania zakupów wszystkich tych, którzy do tej pory nie skorzystali jeszcze z naszej promocyjnej przedsprzedaży. Akcja trwa więc jeszcze tylko 3 dni!

Przypominamy również, że w naszym sklepie pojawiło się również kilka gier, które specjalnie dla Was przywieźliśmy z Essen. Są to angielskie wersje kilku nowości z Essen oraz kilku dobrych i sprawdzonych gier. Wszystkie je można zobaczyć w ofercie naszego sklepu w dziale "okazje", który swą nazwę zawdzięcza cenom, które ustaliliśmy na gry tam umieszczone. Liczba planszówek dostępnych w tym dziale jest bardzo ograniczona i w najbliższym czasie promocja nie zostanie powtórzona. Zapraszamy do zakupów, zanim gry zostaną wykupione Smile