Agricola PL

Opublikowano: piątek, 01, luty 2008

Dziękujemy wszystkim, którzy przez ostatnie 2 tygodnie robili wszystko, aby Agricola doczekała się polskiego wydania. Dziękujemy za wszystkie zamówienia, za emaile, głosy na forum, za udział w sondażu. Wynik naszej eksperymentalnej akcji przedpsrzedaży jest niższy niż oczekiwaliśmy. Co prawda 500 zamówień było tylko mrzonką, ale liczyliśmy, że uzbieramy choć 200. Niestety nie udało się nawet to.

Część z Was zna zapewne przypowieść o skorpionie, który chciał przedostać się na drugą stronę rzeki i zawarł układ z żabą, że bezpiecznie przetransportuje go ona na drugi brzeg. Finalnie skorpion utopił się, ukąsiwszy  żabę w połowie drogi , a na jej  pytanie "dlaczego?" odparł "bo taka jest moja natura". My również mówimy: "Taka jest nasza natura!", ale mamy nadzieję, że nie podzielimy losu skorpiona :).
Zdecydowaliśmy się nie zawieść tych z Was, którzy nam zaufali i wydać Agricolę. Mamy nadzieję, że pomożecie nam w promocji gry i jej rozpowszechnieniu, abyśmy mogli nadal wydawać polskie edycje najlepszych światowych planszówek.

Nasza przedsprzedaż trwa jednak dalej. Dla tych, którzy postanowili nam pomóc i "zamrozili" swoją gotówkę na dłuższy czas postanowiliśmy przygotować niespodziankę.

W momencie realizacji zamówień złożonych w naszym sklepie internetowym, do wszystkich zamówień opłaconych na nasze konto przed 29.02.2008 dołożymy gratis dodatkową talię kart do gry Agricola. Jest to tak zwany stos kart "Z", który od momentu premiery polskiej wersji gry będzie również dostępny w zwykłej sprzedaży.

Planowana data premiery Agricoli: kwiecień 2008.

W najbliższy weekend na naszej stronie pojawią się pliki z pierwszą wersją tłumaczenia instrukcji oraz kart. Prosimy wszystkich chętnych o pomoc w wyszukaniu ewentualnych błędów i nieścisłości.

A na koniec pozostały jeszcze podziękowania: dziękujemy firmom Rebel.pl oraz Graal za wsparcie oraz za deklaracje odbioru większej liczby gier Laughing.