Ostatnia szansa!

Opublikowano: sobota, 19, styczeń 2013

Zostań Menadżerem W naszym magazynie pozostało już tylko 100 egzemplarzy gry Friedemanna Friese: Zostań menadżerem. Gra nie będzie już wznawiana, więc jeśli planowaliście ją nabyć - radzimy się pospieszyć.

Dla osób, które nie znają gry polecamy zaponzać się z instrukcją oraz z recenzjami tej świetnej pozycji.

Pliki:

Instrukcja gry planszowej Zostań Menadżerem.
Autor gry: Friedemann Friese

Data 21-02-2010
Język  Polski
File Size 892 kB
Pobierz 3 332
Recenzja w serwisie Gamesfanatic.pl
Recenzja w serwisie Gildia.pl
Recenzja w serwisie Esensja.pl

Zostań Menadżerem już w sprzedaży!

Opublikowano: sobota, 20, luty 2010

Zostań MenadżeremW dniu dzisiejszym (sobota, 20 luty 2010) w Galerii Magnolia Park we Wrocławiu pojawiły się pierwsze egzemplarze najnowszej gry Friedemana Friese Wysokie  Napięcie: Zostań Menadżerem. Cena gry to 125 złotych. Od najbliższego wtorku, 23 lutego, gra będzie dostępna w sprzedaży również w innych sklepach z grami planszowymi.

Z instrukcją można zapoznać się już teraz:

Instrukcja gry planszowej Zostań Menadżerem.
Autor gry: Friedemann Friese

Data 21-02-2010
Język  Polski
File Size 892 kB
Pobierz 3 332

Zapraszamy.

Smutny koniec

Opublikowano: wtorek, 05, styczeń 2010

no comments :(W dniu dzisiejszym kończymy głosowanie na polską nazwę gry Factory Manager.

Niestety pozycja, która od kilku dni utrzymywała się na pierwszej pozycji osiągnęła taki wynik przez nieuczciwe zachowanie jednego z użytkowników naszego serwisu. Osoba ta założyła w ciągu kilku ostatnich dni kilkanaście kont w naszym portalu i oddawała z każdego z nich głos. Podejrzewamy, że osoba ta nie zwróciła uwagi, że oddawanie głosów w paczkach po kilka sztuk w odstępie kilku mitunut z tego samego komputera może być podejrzane. Kilkanaście głosów oddanych zostało z powtarzających się adresów IP w Polkomtelu lub GTS, a próba zmiany IP przez wylogowanie się z sieci Polkomtel i ponowne zalogowanie zmieniło IP, ale niestety tylko na ostatniej pozycji. Nowy adres wciąż jednak należał do tego samego providera.

To w połączeniu z faktem głosowania na jeden tytuł seriami "pod rząd" w bardzo krótkich odstępach pozwala nam przypuszczać, że głosowała ta sama osoba. W ten sposób zostało oddanych kilkanaście głosów na jedną propozycję.

W tej sytuacji wyniki głosowania będziemy brać pod uwagę w formie pomocniczej, ale z pewnością nie decydującej. Nieuczciwie oddane głosy oczywiście zostaną zignorowane.

A więc Zostań Menadżerem!

Opublikowano: czwartek, 28, styczeń 2010

Po długich naradach, rozpatrywaniu coraz nowszych opcji, sfałszowanych ankietach, kilkukrotnych powrotach do starych pomysłów i odkryciu kolejnych nowych koncpecji, czytaniu opinii na forum oraz emaili od Was - finalnie zdecydowaliśmy, że gra Friedemana Friese Funkenschlag: Fabrikmanager będzie się w polskim wydaniu nazywać Wysokie Napięcie: Zostań Menadżerem.

Czytaj więcej: A więc Zostań Menadżerem!

Głosowanie na nazwę FM

Opublikowano: wtorek, 29, grudzień 2009

Dziękujemy za wszystkie propozycje polskiego tytułu gry Factory Manager. Nawet nie podejrzewaliśmy, że zaproponujecie aż tak wiele nazw. Po uważnym przejrzeniu wszystkich zgłoszonych nazw wybraliśmy kilku kandydatów, ale nadal mamy dylemat. Postanowiliśmy więc posłużyć się ankietą, aby dać wszystkim szansę na określenie, która z propozycji najbardziej pasuje do gry Factory Manager.

Zapraszamy więc do wzięcia udziału w głosowaniu. Głosy można oddawać tylko po zalogowaniu się do naszego serwisu.

UWAGA! Każdy użytkownik ma tylko jeden głos!

Więcej artykułów…