Innowacje oraz Echa Przeszłości

Opublikowano: wtorek, 08, wrzesień 2015

Innowacje - Echa PrzeszłościJeszcze w tym tygodniu rozpoczniemy dystrybucję karcianej gry taktycznej autorstwa Carla Chudyka: Innowacje oraz dodatku do niej: Echa Przeszłości.

Sugerowana cena detaliczna każdego z tych dwóch tytułów wynosi 109,90 zł. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z zasadami gry:

Pliki:

Instrukcja gry karcianej Innowacje.
Autor gry: Carl Chudyk

Data 19-04-2012
Język  Polski
File Size 4,7 MB
Pobierz 4 331
 

Instrukcja rozszerzenia gry karcianej Innowacje - Echa przeszłości.
Autor gry: Carl Chudyk

Data 07-09-2015
Język  Polski
File Size 3.73 MB
Pobierz 1 805

Linki do stron z opisami:

Innowacje

Innowacje - Echa Przeszłości

Recenzja gry Innowacje

Opublikowano: poniedziałek, 25, luty 2013

Przedstawiamy kolejną wideorecenzję jednej z naszych gier: Innowacje, przygotowaną przez portal Board Times TV.

Drugi turniej gry Innowacje

Opublikowano: wtorek, 22, styczeń 2013

InnowacjeJuż w najbliższy weekend (26-27 stycznia 2013) w Brzegu odbędzie się V Festiwal Gier Planszowych.

W drugi dzień imprezy (w niedzielę) organizujemy po raz drugi w ciągu ostatnich 2 miesięcy turniej gry Innowacje. Wszystkich fanów tej gry serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału.

Gra nie jest trudna, więc szansę mają nawet Ci, którzy jej jeszcze nie znają. Z instrukcją można zapoznać się już teraz:

Instrukcja gry karcianej Innowacje.
Autor gry: Carl Chudyk

Data 19-04-2012
Język  Polski
File Size 4,7 MB
Pobierz 4 331

Recenzja gry Innowacje

Opublikowano: poniedziałek, 25, luty 2013

Innowacje - gra planszowaWczoraj na portalu Board Times ukazała się bardzo dobra, przekrojowa recenzja gry Innowacje. Pełen tekst można znaleźć pod tym linkiem:

Recenzja gry planszowej Innowacje

Wszystkich zainteresowanych grą, a zwłaszcza miłośników gier z negatywną interakcją zapraszamy do lektury oraz do wypróbowania swoich sił w trakcie gry.

Innowacje - informacja o wymianie kart

Opublikowano: czwartek, 06, wrzesień 2012

Do końca bieżącego tygodnia zakończymy (z naszej strony) proces wymiany kart do gry Innowacje. Całość trwała dość długo (awaryjne zamówienie produkcji, transport do Polski, procedury celne, itp.), ale już na szczęście kończymy. Udało nam się wymienić karty już prawie wszystkim, którzy się do nas zgłosili. Większość osób już cieszy się nowymi kartami, a część czeka jeszcze na odbiór przesyłek. Mamy nadzieję, że do końca przyszłego tygodnia wszyscy zdążą już odebrać karty i proces wymiany można będzie uznać za zakończony.

Chcielibyśmy nadmienić, że wymianie podlegały pełne talie kart, a nie tylko pojedyncze karty. Wymieniliśmy również karty we wszystkich niesprzedanych jeszcze egzemplarzach, więc jeśli pójdziecie do sklepu - otrzymacie pełnowartościowy egzemplarz.