Premiera podwójnego dodatku do dwuosobowej Agricoli - chłopi i ich zwierzyniec

Opublikowano: niedziela, 20, lipiec 2014

Agricola - chłopi i ich zwierzyniec: Jeszcze więcej budynków do zwierzyńcaJuż w przyszłym tygodniu dojedzie do nas dodatek do dwuosobowej gry Uwe Rosenberga Agricola - chłopi i ich zwierzyniec. Dwa dodatki (54 nowe budynki oraz dodatkowe rozszerzenia gospodarstwa), które dostępne są w innych krajach w osobnych pudełkach włożyliśmy do jednego i nazwaliśmy je Jeszcze więcej budynków do zwierzyńca.

Umieszczenie dwóch dodatków w jednym pudełku przełoży się na podwójną korzyść dla fascynatów tej niepozornej, ale świetnie dopracowanej gry: mniej straconego miejsca na półce z grami oraz cena atrakcyjniejsza, niż w przypadku zakupu dwóch osobnych pudełek. Sugerowana cena detaliczna tego rozszerzenia to 75 zł.

Tradycyjnie umieściliśmy instrukcję w naszym repozytorium:

Pliki:

Instrukcja dwóch dodatków do dwuosobowej gry planszowej Agricola - chłopi i ich zwierzyniec: Jeszcze więcej budynków do zwierzyńca.
Autor gry: Uwe Rosenberg

Data 20-07-2014
Język  Polski
File Size 839 kB
Pobierz 3 566

 

 

 

Rozmnóżmy te zwierzaki !!!

Opublikowano: piątek, 20, kwiecień 2012

Agricola - Chłopi i ich zwierzyniecJuż na początku maja do sklepów powinna dotrzeć najnowsza gra Uwe Rosenberga: Agricola - Chłopi i ich zwierzyniec.

Tym razem Uwe przygotował dla nas grę dla dwóch osób. W tej mini wersji nie będziemy się parać oraniem, obsiewaniem pól, czy żniwami. Naszym głównym celem będzie rozmnażanie posiadanego w gospodarstwie żywego inwentarza.
Na początku gry posiadamy tylko skromne gospodarstwo (2x3 pola), a na nim chałupę, w której możemy trzymać jedno zwierzę (hmmmm to jakby skądś znamy). Do pomocy mamy parobków, których będziemy wysyłać do pracy. Swą ciężką pracą pomogą nam zbudować pastwiska, szopy i obory, dzięki którym stale będzie nam przybywać miejsca na nowe zwierzęta.
W szybkim tempie jednak okaże się, że nie ma już miejsca na nowe zwierzaki. Szukając ratunku... tuż za miedzą... odnajdziemy jednak trochę dodatkowego miejsca. Możemy dokupić pas ziemi (hmmmm Ora et Labora?) i rozwijać gospodarstwo dalej.

Po więcej szczegółów odsyłamy do instrukcji, którą już teraz można ściągnąć z naszej strony internetowej.

Instrukcja dwuosobowej gry planszowej Agricola: Chłopi i ich zwierzyniec.
Autor gry: Uwe Rosenberg

Data 19-04-2012
Język  Polski
File Size 1,95 MB
Pobierz 5 342