Mage Knight - recenzja

Opublikowano: piątek, 09, sierpień 2013

Mage Knight - recenzjaWszystkich zainteresowanych, i tych trochę mniej zainteresowanych, wszystkich zagubionych oraz tych, którym wydaje się, że już odnależli się w świecie Mage Knight zapraszamy do lektury bardzo obszernego artykułu stanowiącego doskonałe połączenie recenzji, opisów scenariuszy oraz zbiór porad.

Artykuł opublikowano na blogu "W pajęczej sieci ".

Recenzja gry Mage Knight

Opublikowano: wtorek, 26, marzec 2013

Mage Knight - gra planszowaSerwis Gamesfanatic.pl opublikował kolejną recenzję gry Mage Knight. Serdecznie zapraszamy do lektury. Wystarczy kliknąć tutaj .

Mage Knight - tłumaczenie

Opublikowano: piątek, 17, sierpień 2012

Mage Knight - edycja polskaWszystkich chętnych do pomocy przy tłumaczeniu gry Mage Knight serdecznie zapraszamy do współpracy.

Na naszym forum dyskusyjnym toczy sę wątek (link) dotyczący aktualnych "rozterek" w tłumaczeniu.

Poszukujemy również osób, które mają za sobą już kilka partii i chciałyby podjąć się przeczytania instrukcji oraz przewodnika po grze w celu wychwycenia ewentualnych pomyłek lub niejasności. Jeśli jesteś taką osobą, napisz do nas email. Podziękujemy w instrukcji :)

Mage Knight - instrukcja już gotowa

Opublikowano: wtorek, 18, wrzesień 2012

Mage Knight - Gra planszowa Zapraszamy do zapoznania się z Przewodnikiem do gry oraz szczegółową instrukcją. Dla osób, które nie znają gry podpowiadamy, że przygodę z grą planszową Mage Knight należy rozpocząć właśnie w tej kolejności, ponieważ zeszyt Reguły napisany jest w formie bardziej encyklopedycznej niż jak tradycyjna instrukcja gry.

Pliki:

Opis przygotowania rozgrywki w Mage Knight.
Autor gry: Vlaada Chvátil

Data 18-09-2012
Język  Polski
File Size 23 MB
Pobierz 6 376

Instrukcja gry planszowej Mage Knight (zeszyt Reguły gry).
Autor gry: Vlaada Chvátil

Data 18-09-2012
Język  Polski
File Size 15.1 MB
Pobierz 7 627