Piętaszek - premiera

Opublikowano: czwartek, 06, wrzesień 2012

Piętaszek - gra dla jednej osoby. Już w najbliższy poniedziałek (10 września 2012r.) będzie premiera naszej nowej gry: Piętaszek.
Tym razem jest to dość specyficzna gra, ponieważ przeznaczona jest dla jednej osoby. O wysoki poziom rozgrywki zadbał Friedemann Friese (autor m.in. takich gier jak Wysokie Napięcie, Zostań Menadżerem, czy Famiglia).

W trakcie rozgrywki gracz wciela się w rolę Piętaszka (znanego nam z opowieści o Robinsonie Crusoe). Grę rozpoczynasz w momencie, w którym Robinson rozbił swój statek i zjawił się nieoczekiwanie na brzegu twojej wyspy. Ta sytuacja kompletnie zepsuła twój spokój i dobre samopoczucie. Robinson jest bezradny, więc jest ci go szkoda. Postanawiasz więc pomóc mu opuścić wyspę.

Będziesz z ukrycia wspierał poczynania Robinsona i pomagał mu podejmować decyzje. Musisz się spieszyć. Czas płynie, więc Robinson staje się coraz starszy i słabszy. Uda się to wtedy, kiedy Robinson nabierze wprawy w boju i w finalnej walce pokona piratów. Pomóż mu opuścić twoją wyspę, a w zamian odzyskasz dawny ład i spokój.

Więcej informacji znajdziesz w instrukcji:

Pliki:

Instrukcja jednoosobowej gry karcianej Piętaszek.
Autor gry: Friedemann Friese

Data 06-09-2012
Język  Polski
File Size 2,45 MB
Pobierz 2 976