Pandemiczna niespodzianka oraz konkurs!

Opublikowano: niedziela, 27, grudzień 2015

Rok 2015 dla naszego wydawnictwa stał pod znakiem Pandemii. Prócz dodatku Laboratorium, wydaliśmy również wersję kościaną (Pandemic Lekarstwo) oraz Pandemic Legacy. Nic więc dziwnego, że ostatnim akcentem tego roku jest również mała niespodzianka, którą przygotowaliśmy dla fanów tej gry.

Od teraz będziecie mogli cieszyć się polską wersją gry kooperacyjnej Pandemic: The Board Game na urządzenia mobilne działające pod kontrolą systemu Android oraz iOS. Poniżej zamieszczamy kilka zrzutów ekranu z polskiej wersji Pandemii na urządzenia mobilne.

Ogłaszamy również mini-konkurs: prześlijcie nam swoje zdjęcia z dowolną grą Wydawnictwa Lacerta. Trzem autorom najbardziej zwariowanych zdjęć przekażemy kody do bezpłatnego ściągnięcia gry Pandemii na urządzenia z systemem iOS z iTunes.

Warunki konkursu:
1. Konkurs trwa od 27 grudnia 2015 do 30 grudnia 2015, godzina 20:00 CET.
2. Zdjęcia prosimy przesyłać pod adres: konkurs[małpa]lacerta.pl.
3. Zdjęcia muszą mieć rozmiar nie większy niż 1MB.
4. Każda osoba może przesłać maksymalnie 3 zdjęcia.
5. W emailu zgłoszeniowym prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Oświadczam, że jestem autorem wszystkich przesłanych zdjęć i wyrażam zgodę na ich publikację przez Wydawnictwo Lacerta na swojej stronie internetowej (www.lacerta.pl) oraz na swoim profilu FB (facebook.com/LacertaPL)".
6. Wydawnictwo Lacerta przekaże, jako nagrodę, trzem osobom kody do iTunes, uprawniające do ściągnięcia gry Pandemic: The Board Game na urządzenie z systemem iOS.
7. Niedotrzymanie któregokolwiek z powyżej wymienionych warunków jest równoważne z rezygnacją z udziału w konkursie.

 

ozio_gallery_nano