Premiera Le Havre

Opublikowano: czwartek, 27, czerwiec 2013

Le Havre - edycja polskaJuż w przyszłym tygodniu będzie miała premierę nasza najnowsza gra planszowa: Le Havre. W pudełku wraz z wersją podstawową znajdziecie 33 karty rozszerzenia Le Grand Hameau.

Finalna sugerowana cena detaliczna została ustalona na 149zł. Niektóre sklepy prowadzą już przedsprzedaż. Zapraszamy!

Le Havre - w końcu

Opublikowano: niedziela, 23, czerwiec 2013

Le Havre - edycja polskaTydzień po premierze naszej ostatniej gry: CO2, możemy podzielić się z Wami informacją o kolejnej, jakże długo oczekiwanej premierze.

Le Havre to chyba najdłużej wyczekiwana przez nas i przez Was gra wydawnictwa Lacerta. Po wielu, wielu miesiącach możemy jednak powiedzieć, że gra w końcu pojawi się w polskich sklepach. W miniony piątek otrzymaliśmy informację z fabryki, że produkcja się zakończyła. Pozostały nam więc obecnie formalności i transport z Niemiec. Jeśli wszystko pójdzie już dalej bez problemów, to ta świetna gra Uwe Rosenberga (autora gier takich jak: Agricola czy Ora et Labora) na sklepowych półkach pojawi się w pierwszym tygodniu lipca.

Nasze rodzime wydanie postanowiliśmy uzbroić w rozszerzenie Le Grand Hameau. Karty znajdują się wewnątrz pudełka z podstawową grą. Ostateczna cena uzależniona jest jeszcze od kursu wymiany EUR/PLN oraz kosztu transportu, jednak z pierwszych kalkulacji wynika, że sugerowana cena detaliczna (podstawka + rozszerzenie) powinna wynieść około 145 zł. Mamy nadzieję, że jest to równie dobra informacja jak ta, że gra w końcu doczekała się swojej publikacji w Polsce.

Tradycyjnie już polecamy zapoznać się z instrukcją:

Plików:
Le Havre - instrukcja

Instrukcja gry planszowej Le Havre (polska edycja zawiera rozszerzenie Le Grand Hameau).
Autor gry: Uwe Rosenberg

Data 18-06-2013 Język  Polski Wielkość 2.99 MB Download 7499