CO2 - sprostowanie

Opublikowano: piątek, 21, czerwiec 2013

CO2Wszystkim oczekującym informacji odnośnie karty pomocy do gry CO2 chcielibyśmy wyjaśnić, że dystrybuowana przez nas wersja gry jest wersją międzynarodową: Polsko-Angielsko-Francusko-Włosko-Niemiecką. W tych egzemplarzach nie było planów umieszczania karty pomocy w żadnym języku. Karta pomocy nie jest elementem wymaganym do rozgrywki i nie jest częścią oryginalnej włoskiej produkcji CO2.

Umieszczenie w pudełkach karty pomocy w wersji angielskiej jest pomyłką fabryki, ponieważ w wersjach przeznaczonych na rynek polski, francuski, włoski i niemiecki takich kart nie miało być.

Jednocześnie, wychodząc na przeciw oczekiwaniom niektórch graczy, w naszym repozytorium plików umieściliśmy elektroniczną wersję polskiej karty pomocy:

Pliki:

Karta pomocy gracza do gry planszowej CO2.
Autor gry: Vital Lacerda

Sprostowanie: w polskiej, francuskiej, niemieckiej i włoskiej edycji gry nie powinno być papierowej karty pomocy gracza w żadnym języku. W niektórych egzemplarzach dostępnych w Polsce, w fabryce włożono angielskie karty pomocy. Jest to pomyłka fabryki.

Polska wersja dostępna jest w repozytorium wydawnictwa LACERTA.

Data 21-06-2013
Język  Polski
File Size 1 MB
Pobierz 2 699

CO2 - uwaga na smog!

Opublikowano: wtorek, 18, czerwiec 2013

CO2Z pewnymi perypetiami po drodze, w końcu jednak dociera do Polski spora fala zanieczyszczonego powietrza. Każdy z nas powinien jak najszybciej zaopatrzyć się w PNE (Pozwolenie Na Emisję dwutlenku węgla). W przeciwnym razie wszyscy możemy zninąć!

UWAGA - już w tym tygodniu może pojawić się w Waszych domach spora dawka CO2.

Pytajcie w swoich sklepach o grę, która wzbudziła na BGG sporo kontrowersji. I to wcale nie ze względu ne mechanikę. Tym razem wywiązała się burzliwa dyskusja pomiędzy zwolennikami teorii o globalnym ociepleniu z jej przeciwnikami :)

Zainteresowanych jak zwykle zapraszamy do lektury instrukcji. Można ją ściągnąć - z naszej strony internetowej (dział repozytorium plików):

Instrukcja gry planszowej CO2.
Autor gry: Vital Lacerda

Data 17-06-2013
Język  Polski
File Size 2,27 MB
Pobierz 3 294

P.S.
Sugerowana cena detaliczna: 185 zł.