Hook - gra wagi ... lżejszej

Opublikowano: niedziela, 08, czerwiec 2014

Hook! - gra zręcznościowa W trakcie oczekiwania na kolejne gry wagi cięższej, polecamy przyjrzeć się trochę uważniej lżejszemu tytułowi, który ukaże się nakładem Wydawnictwa Lacerta jeszcze w czerwcu (o ile nie wydarzy się nic nieprzewidzanego).

Gra, którą chcielibyśmy Was zainteresować, nazywa się Hook! i jest grą zręcznościową, w której piraci i marynarze starają się (równocześnie) strzelać do siebie z okrętowych dział. W huku świszczących kul należy nie stracić zimnej krwi i złapać jak najwięcej przestraszonych papug. Grę wygra ten, kto zbierze ich najwięcej.

Podczas gry należy chować się w klatkach na ptaki albo za beczkami, aby uniknąć oberwania kulą. Jeśli jednak sami spuścimy sobie jedną na nogę, to nie pomoże nam nawet schowanie się za beczką. Unikanie kul jest równie ważne, co łapanie papug, ponieważ w całej grze można sobie pozwolić jedynie na 8 obrażeń. Dziewiąte wyklucza z dalszej gry.

Aby uśmierzyć ból, można wypić buteleczkę rumu, co powoduje zmniejszenie liczby obrażeń.

Jeśli lubisz gry typu Dobble czy Jungle Speed, to Hook! może zagościć długo na Twoim stole. Dodamy, że w grę można grać nie tylko w wariancie "wszyscy przeciw wszystkim", ale również drużynowo: dwóch na dwóch, trzech na trzech albo trzy dwuosobowe drużyny przeciw sobie.

Tradycyjnie, zapraszamy do zapoznania się z instrukcją już teraz:

Pliki:

Instrukcja gry zręcznościowej Hook!.
Autor gry: Marco Teubner

Data 02-06-2014
Język  Polski
File Size 3,3 MB
Pobierz 2 421