Konkurs na polską nazwę rozstrzygnięty

Opublikowano: środa, 28, czerwiec 2006

W dniu 27.06.2006 zakończyliśmy konkurs na polską nazwę dla gry Funkenschlag/Power Grid. Zwycięską nazwą okazał się być tytuł "Wysokie napięcie". Wyniki sondy można obejrzeć klikając tutaj.

Zwycięzcą został Pan Michał Stajszczak, który swoją propozycję nazwy zgłosił 21 czerwca. Z nadspodziewanie dużej liczby propozycji na nazwę polskiej wersji gry udało nam się również wyłonić drugą osobę, która zaproponowała ten sam tytuł. Osobą tą jest Pan Łukasz Ilasz, jednak jego propozycja wpłynęła do nas później niż propozycja Pana Michała. Dlatego postanowiliśmy przyznać "nagrodę pocieszenia" i nagrodzić Pana Łukasza dodatkiem do gry. Zwycięzców prosimy o kontakt w celu odebrania nagrody, gdy dostawa świeżo wydrukowanych gier dotrze do naszego magazynu, o czym poinformujemy na naszych stronach.

Zakończyliśmy również ankietę dotyczącą kwerstii tłumaczenia nazw miejscowości na mapach. Zgodnie z wynikami ankiety ogłaszamy, że w stosunkiem 70/27 wygrała opcja tłumaczenia nazw na język polski.

Zapraszamy do odwiedzania naszych stron. Będziemy tu zamieszczać informacje na temat postępów prac nad grą "Wysokie napięcie" oraz nad pozostałymi naszymi tytułami, o których już wkrótce.