Wysokie Napięcie w TVP1

Opublikowano: środa, 01, listopad 2006

Wygląda na to, że Wysokie Napięcie zaczyna zajmować pewną pozycję również w kręgach polskich planszówkowiczów. Cieszy nas fakt, że czytając wątki na forach dyskusyjnych z łatwością da się zauważyć pochlebne opinie oraz zadowolenie, które przebija z opisów. Oznacza to, że nasza praca i włożony wysiłek w wydanie tej gry nie poszedł na marne. Dziękujemy również za ciepłe słowa wszystkim, którzy napisali do nas emaile lub napisali o nas na różnych forach dyskusyjnych.

Mamy nadzieję, że Wysokie Napięcie oraz pozostałe gry, które będziemy wydawać spowodują, że grono graczy znacznie się poszerzy i zaproszenie na wieczór z grami nie będzie się już tylko spotykać z uśmiechami na twarzach lub zaskoczeniem odbierającym mowę. Chcielibyśmy dotrzeć do jak największej grupy osób i pokazać, że gra planszowa to już nie tylko chińczyk, scrabble czy warcaby.

Udało nam się nawiązać współpracę z sympatycznymi ludźmi z mediów, którzy zaoferowali pomoc nie tyle przy promocji naszych gier, ale przy promocji gier planszowych w ogóle. Pierwszym krokiem będzie materiał o Wysokim Napięciu (między innymi), który ukaże się w "Szybkim magazynie popkulturalnym - ZAP" w najbliższą sobotę, 4 listopada 2006, w pierwszym programie telewizji polskiej o godzinie 16.40. Mamy nadzieję, że tym kanałem uda nam się dotrzeć do osób, które nie są świadome istnienia nowoczesnych gier planszowych i postanowią spróbować swoich sił... jeśli z wykorzystaniem Wysokiego Napięcia - tym lepiej dla nas Wink