Niespodzianka - WN po raz kolejny

Opublikowano: poniedziałek, 17, wrzesień 2007

Wysokie Napięcie - dodatek (karty)Od czasu kiedy zaskoczyliśmy wszystkich wieścią, że opublikujemy w Polsce Wysokie Napięcie minął już ponad rok czasu. W szybkim tempie zbliża się również okrągła, pierwsza rocznica wydania naszej polskiej wersji.

Gra zdobyła Waszą sympatię, a co więcej została doceniona i uhonorowana poprzez nadanie jej zaszczytnego tytułu Gry Roku 2007. Aby nie studzić temperatury, którą gra wprowadziła na nasz rynek postanowiliśmy dorzucić jeszcze jeden mały kąsek dla jej miłośników. Na targach w Essen w październiku swoją premierę będzie miał nowy dodatek do Wysokiego Napięcia. Tym razem nie będzie to kolejna mapa. Będzie to dodatkowa talia kart elektrowni.

 

Wysokie Napięcie - karta nowej elektrowni

Wysokie Napięcie - dodatek (karty)Tuż po premierze w Essen nową talię kart będzie można również zakupić w Polsce. Na razie możemy zdradzić, że jej cena nie będzie wyższa niż cena dodatku Europa Centralna/Beneluks.

Nowych kart będzie można użyć w zastępstwie starych lub na różne sposoby łączyć karty starej talii z kartami nowej. Autor gry proponuje trzy do czterech modyfikacji mechaniki doboru kart, jednak większość pomysłów z pewnością zrodzi się w Waszych głowach. Pomysłem autora jest, aby na jego stronie internetowej oraz na stronie naszej i wydawnictwa Rio Grande Games były udostępnione (i z czasem uzupełniane o nowe) przykładowe kombinacje talii kart elektrowni i map.

Polska instrukcja w pełnej wersji pojawi się w ciągu kilku dni na naszej stronie.

Wysokie Napięcie - karta nowej elektrowni
comments